Lista ocen Ford Focus III (209) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcel
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Udało mi się kupić to auto w bardzo dobrej cenie. Patrząc po konkurencji za te pieniądze stać mnie byłoby najwyżej na segment B.
~Rozczarowany jakością
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Plastik z rodem z chin w środku jedyne co jest dobre to układ kierowniczy precyzyjny i zawieszenie reszta nie warta tych pieniędzy.
~Otello
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ta wersja kosztowała zgodnie z cennikiem ponad 90 000 zł, ale po rabacie nie znajdziecie nic lepszego na rynku w tej cenie.
~pawlo
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak na nowość silnik 1.0 z promocjami wypada dość korzystnie. Wyposażenie standardowe Fordów jednak wciąż nie jest satysfakcjonujące.
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
W chwili dokonywania zakupu cena katalogowa nie była zbyt atrakcyjna. Na szczęście udało się w miarę korzystnie kupić auto z rabatem.
~Paweł
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Biorąc pod uwagę cenę, jakość wykonania która nie przewyższa Fiata Bravo i sporą awaryjność wypada bardzo słabo.
~Martin
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przy takie jakości wykonania to za 1.6 150 w dobrej wersji wyposażenia powinni dać jakieś 65000 i ani grosza więcej.
~zenek
Sedan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
patrząc na cenniki, to wersja Titanium z dodatkowym wypasem jest zajebiście droga, ale po negocjacjach - napewno warto
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Cena jest dość dobra jak za diesla, ale jak już wspomniałem wiem skąd bierze się ta różnica w cena pomiędzy konkurentami!
~WIL
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto miało awarię, której serwis Forda nawet nie próbował naprawiać. To obniża jakość.