Lista ocen Ford Focus III (209) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Gdybym dzisiaj kupował ponownie auto w cenie do 30- 35 tys PLN z wysokoprężnym dieslem, kombi - ponownie byłby to Focus. No może jeszcze poszukałbym Peugeota 308 w II wersji bo jest ładniejszy...
~darek Jarek
Sedan Facelifting 2.0 Ti-VCT 160KM 118kW
... z racji tego , że w dużej części sam sobie byłem sterem i okrętem przy zakupie, imporcie auta z USA , więc dlatego jestem "zarobiony" i zadowolony z tej decyzji . Jak na tą chwilę .
~Fater
Sedan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Porównując ilość usterek i wad do ceny - Ford życzy sobie stanowczo za dużo za Focusa, według mnie jest to zwykłe miejskie auto z mocniejszym silnikiem i powinno być tańsze o co najmniej 20k PLN.
~Focuspokus
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak powyżej. 60 tys. z kawałkiem za auto w wersji edition, z 6-cio biegową skrzynią, samo parkujące, z systemem start-stop, czujnikami parkowania i wieloma innymi udogodnieniami to reklama sama za siebie.
~wk36900
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Akurat trafiłem na okazję gdyż ktoś nie odebrał zamówionego auta. Od ceny katalogowej uzyskałem spory rabat. Jednak bez niego auto jest dosyć drogie (zwłaszcza jeśli się chce je trochę doposażyć).
~Spedegonzales
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Przymierałem sie przed zakupem Focusa do Citroena C4, ale wydał mi sie tapczanowaty, Opel Astra podobnie tylko cena jakas taka z d.... VW Golf no coż jest to VW i niczym mnie nie zachwycił.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Uważam, że cena katalogowa jest dość wysoka, ale ja tradycyjnie kupowałem \"stary rocznik\" i dostałem naprawdę znaczący upust i po upuście mogę powiedzieć, że stosunek jakość cena jest dobry.
~sunnyluk
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Oceniam wysoko, gdyż dostałem spory rabat. Za cenę katalogową - 75tys. wydaje mi się, że nie zdecydowałbym się. Jednak po rabatach od razu wiedziałem, że będzie musiał znaleźć się w moim garażu :)
~Daniel
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Kupując używanego 5-latka dostaje się komfortowy samochód (przestronny z bardzo dobrym zawieszeniem) o osiągach lepszych niż nowe kombi z niższego segmentu za te same pieniądze.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III
8,1
8,3
~tomas38
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Najlepszy stosunek jakości do ceny w tej klasie. Focus wygrał z Peugeot 308 (nie podobało mi się wnętrze) i z Toyotą Auris (hybryda dobra do miasta ale w trasie pali tyle co Focus)