Lista ocen Ford Focus III (209) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~exspress
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Ponure wnętrze, bardzo ponure. Silnik bardzo słychać w kabinie. Max prędkość w trasie która nie męczy to 120km\h.
~lewap02
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Stosunek jakości do ceny jest ok, jeśli jest się świadomym, że nie jest to auto, które sprawdzi się w każdym zastosowaniu.
~wfm1958
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Za podobne pieniądze można mieć Octavie gorzej trzymająca się drogi ale oferująca nieporównywalnie więcej miejsca.
~Grzesiek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Moim zdaniem w tej klasie jest to bardzo dobre auto. Mogło by być trochę tańsze (wersja titanium), ale nie ma tragedii.
~Tomek
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Duza podaz z flot milo obniza ceny uzywanych. Jako nowy bym nie kupil - lepiej poczekac 2 lata i kupic za 50% ceny ...
~Marcin i Asia
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Dobrze wydane pieniądze. To na czym mi zależało spełnia wymagania. Bezpieczne nowe auto z ciekawą stylistyką i dobrym prowadzeniem.
~Liton
Sedan 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Robi swoją robotę, choć osobiście nie uważam by cena była jakąś szczególną okazją, choć na tle konkurencji wybija się na plus.
~andy2011
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Nabyłem auto od nowego w wersji trend sport w bardzo atrakcyjnej cenie i uważam ze nic lepszego (zresztą po co ) nie kupiłbym.
~Sheriff
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Za prawie najbogatszą wersję zapłaciliśmy około 71 tys PLN. Przed zakupem myślałem, że takie samochody są droższe.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III
8,1
8,3
~Marek
Sedan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
70 tys za samochód dobrze wyposażony z oponami zimowymi i alufelgami cena rozsądna. Duża możliwość negocjacji w salonie.