Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 50KM 37kW 1996-1999 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Diacon
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco (jak na taka małą karoserię) z tyłu siedzi się bardzo wygodnie jeśli nie ma się więcej niż 170cm a przed nami równiez siedzi niska osoba, nie jest to ławka jak w większości miejskich samochodów ale na prawdę wygodne siedzenie, mało miejsca nad głową i tylko dwa miejsca. Bagaznik również wystarczający jak na miejski samochód.
~Paweł K. 23 lata
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Dla kierowcy i pasażera obok miejsca jest mnustwo, z tyłu troche gorze gdy kierowca i pasażer mają siedzenie maksymalnie oddalone do tyłu. Siedzenia przednie bardzo wygodne i trzymające super podczas wchodzenia w zakręty, z tyłu siedzi się też wygodnie, troche gorzejs się wsiada i wysiada, w końcu to 3-drzwiowe
~Byku
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Z tyłu 1,85 metra ma problem z nogami, z przodu nie jest źle. Mam 1,76 metra i zmieszcze się spokojnie, pozycja za kierownicą dość wygodna, powiedziałbym nawet że bardzo dobra(w sumie frajda z jazdy to nie tylko układ kierowniczy i silnik[lub jego brak]).
~Maciek, maciejwysz@hoga.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Miejsca z przodu nie brakuje, jestem wysoki i bez problemu sie mieszcze, pasazer ma luksusowo duzo pod warunkiem ze nie wozi sie nikogo z tylku. Z tylu tylko bagaze, osob raczej nie wozic,ew, na krotkie trasy.
~rammzes1@interia.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Dla kierowcy i pasazera b. duzo miejsca, z tylu b. komentarza... tylko,ze jest to male auto. Jechalismy nim w 4 w gory z bagazem i bylo ok. Jak na ten segment aut bdb
~aneczka100@op.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Dla kierowcy sporo miejsca nawet dla mierzącego 190 cm, ale wtedy za nim zmieści się tylko mały człowieczek.
~ooo
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
tu jest ok jak na małe auto to jest dużo miejsca ale uwaga auto rejestrowane na 4 osoby
~Pstragu
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
mi tam wystarczy tyle miejsca co jest.mało jest to fakt trzeba bedzie cos dozucic a to zmiejszy wnętrze lipa.
~wojtekk zicmu@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
rewelacja małe auto duża przestrzeń, mam 190cm wzrostu i siedzi mi się w nim jak w aucie klasy średniej
Dziennik kosztów dla Ford Ka I 1.3 i 50KM 37kW
7,8
~Ktoś
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Wprzodzie jest ok , z tyłu trochę gorzej , ale moża czu wygodę :)