Lista ocen Ford Ka I 1.3 i 60KM 44kW 1996-2002 (60) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Przestrzeń z przodu przy mocno odsuniętych fotelach bardzo dobra, jednak wtedy z tyły jest bardzo mało miejsca, ale nie można się spodziewać w małym miejskim samochodzie tyle przestrzeni co w limuzynie.
~Dock
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu podróżuje się bardzo wygodnie jak na małe autko. Kierowca i pasażer odczuwają że jadą samochodem o tak małych gabarytach. Z tyłu jest niestety gorzej ale w końcu to nie limuzyna.
~senbit@tenbit.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
z przodu, rzecz jasna; to samochod co najwyzej dla dwoch osob; z tylu moga podrozowac w dluzszej trasie dzieci; jesli ktos potrzebuje samochodu rodzinnego, nie wybiera pojazdu z kategorii aut malych...
~tsz@ae.katowice.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Jak na 2 osobowe auto to przestrzeni troche jest, tylko troche wąsko ale zawsze sie zastanawiam po co tam w tyle jest ta dekoracja w kształcie kanapy. Ale ostatnio na to wpadłem - to przecierz dla psa
~Kamil
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Byłem bardzo zaskoczony, że mimo niewielkich wymiarów autem mogą bez problemu podróżować cztery osoby. Na wakacyjny wyjazd dla dwóch osób z bagażami w zupełności wystarcza.
~lunitka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
super miejsca duzo, najgorzej przy zapinaniu pasow jak dwie osoby naraz chca zapiac no to trzeba odczekac zeby jedna zapiela a potem dopiero ja. za malo miejsca`
~ilonka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
ja jestem niska i drobną osobą, więc dla mnie jest miejsca dość. Samochód idealny dla 2 osób, ale z tyłu też nie jest ciasno. Ja byłam zdziwiona przestrzenią z tyłu.
~Lunitka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
jak na taki malutki samochodzik to miejsca jest duzo, ja nie jestem bardzo wysoka 167cm to za mna miejsca jest sporo nawet dla kogos 188cm :)
~Ka 1.3
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
jak na tą klase auta to doskonale, miejsca z przodu więcej niż w renault megane i o niebo więcej niz w autach tej samej klasy np. yaris

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kregon@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu OK, chociaz przydalaby sie mozliwosc przesuniecia fotela kierowcy jeszcze o 5 cm do tylu, pasazer z przodu OK; z tylu... (smiech na sali)