Lista ocen Ford Maverick I (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Suworow
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
drobiazgi się nie psują , Wszytko działa ,nawet żarówki się nie palą Nie mam czego się czepiać.Drobiazgi są OK. Szumi ,terkcze linka od prędkościomierza, pękł w czasie jazdy w terenie fotel kierowcy i czasami coś hałasuje gdzieś pod tapicerką a potem przestaje .Jak ktoś jest na to wyczulony to zwariuje.
~Suwak
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Jak na rocznik 1993 przez 4 lata jazdy po bezdrożach inwestycji było niewiele (ramię wycieraczki, łączniki zawieszenia, jedna żaróweczka, kilka bezpieczników, filtry, oleje i mały remont wydechu) Wysuwaną antenę w lasach \"załatwiłem\" na własne życzenie.
~Janusz
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Na razie zrobiłem kilka tysięcy i jescze nic się nie stało - słyszałem że to japoniec i nie będzie z autem problemów- Acha najważniejsze auto jest ocynkowane - zero rdzy.
~mat
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
W kilkunastolenim aucie ma prawo się coś dziać. Legendarnie nietrwałe są końcówki amortyzatorów z przodu. Lubią też wybić się końcówki drążków.
~arekt@op.pl
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
jak na tylo letni samochód jest oszczędny dla mojej kieszeni, mniej awaryjny od nowszych samochodów dlatego że jeszcze nie jest przesiąknienty elektroniką
~tomek tojendrzej@hot.pl
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
bez większych problemów. Tylko skrzynia biegów i końcówki drążków stabilizujących. Turbo dalej OK (po 480tyś) Naprawdę!
~Piotr
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Czasami przy niskich temperaturach występują problemy z elektryką- drobne, nie przeszkadzają w jeździe
~Witek S
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Wszytko działa -nie ma czego się czepiać -auto ma 14 lat i wszytko gra najgłupsza lampka czy włącznik
~sebajab@yahoo.co.uk
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
raz mi nie chciał odpalić ale to był drobiazg- wypiął się przekaźnik, poza tym auto super niezawodne!!!
Dziennik kosztów dla Ford Maverick I
15,1
~alekM
Terenowy 2.4 i 118KM 87kW
Można powiedzieć, że przez rok użytkowania nie maiłem żadnych niespodzianek.