Lista ocen Ford Probe II (71) - Widoczność

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dorota
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
\"Kawał\" przedniej szyby, boczne i tylna też ok, więc widoczność jest niezła we wszystkich kierunkach. Minusem jest to, ze siedzi się bardzo nisko, ja sama jestem mała, więc każde wyższe auto przesłania mi widoczność. Na ogół mi to nie przeszkadza, problem pojawia się tylko przy wyjeździe z wąskich, zastawionych uliczek. NIC nie widzę. Ale już się przyzwyczaiłam, taki urok :)
~PARTYBOY
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
widoczność fantastyczna, doskonale widać co dzieje się wokół samochodu, lusterka mają szerokie kąty widzenia, a słupki między oknami są ta cienkie, że ma się wrażenie, że ich nie ma tylko szyby wokół. Jedyna rzecz, w jaką warto zainwestować to czujnik parkowania, niestety zderzak jest nisko i daleko wysunięty i trudno wyczuć ile jeszcze zostało nam miejsca przy cofaniu
~Właściciel
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
bardzo jestem zaskoczony widocznością, słupki przedniej szyby sa cieniutkie co poprawia znacznie widoczność, do tyłu widoczność jest już trochę słabsza ze względu na zamontowany spoiler, ale to przeciez auto sportowe i tak ma być.
~Tomciu
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Niczym nie odstaje od zwykłego samochodu. Przez to, że siedzi się dość nisko, przeszkadzają mi lusterka innych samochodów jadących z przodu bo ograniczają widoczność podczas wyprzedzania:)
~teaman
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Jak na coupe jest super, w autach były wówczas cieńsze supki i większe szyby, tak więc widać wszystko bardzo dobrze. Długa maska kończy się daszkami reflektorów, a więc dokładnie wiesz jak parkować!
~Enemies
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Osoby niższego wzrostu muszą się przyzwyczaić do jazdy Fordem Probe bo widoczność jest straszna a poza tym jest bardzo szeroki i nie zawsze się potrafi się zmieścić na parkingu między inne samochody
~Ra xD
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Lepiej niż w Calibrze, jestem przyzwyczajony do braku widoczności z tyłu, nie przeszkadza mi to jednak. Maska przednia doskonale widoczna, jednak wolałbym widzieć tylko śpiochy (lampy przednie) xD
~Tomek
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Widoczność jak to w takim aucie, siedzi się nisko wiec też widzi się bardziej z dołu, jednak ogólna konstrukcja auta, słupki, nie ograniczają widoczności by nie czuć się bezpiecznie.
~Bolek:D
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Widoczność jest świetna, słupki nie przeszkadzają, zarówno boczne jak i przednia szyba są idealne położone, stosunkowo duże lusterka ułatwiaja prowadzenie autka.
~suchy
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
jak na sportowe auto dobra, trochę sie za wysoko siedzi, osoby powyżej 180 zm będa pod sufitem mieć głowe, moim zdaniem w sportowym aucie powinno się siedzieć niżej.