Lista ocen Ford Tourneo Connect II (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakurra
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Skrzynia pracuje bez zarzutu, jest bardzo szybka, płynna i chętna do współpracy z kierowcą. Jest nawet ciekawie wymyślony tryb manualny - przyciskiem na lewarku, który naciskając u góry zmieniamy bieg na wyższy, a na dole redukujemy. Jednak praca w trybie automatu jest tak dobra, ze z manualnego wcale nie korzystam.
~Ford
Standard 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Bardzo wygodne drogi prowadzenia lewarka precyzja super auto ma ponad 300 tys przebiegu akomfort zmiany biegów bije na głowę nie jednego nowego "francuza" ktorymi jeździłem
~Bisqp
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
skrzynia biegów jest dobrze zestrojona, ma 6 przełożeń, chodzi lekko a biegi wchodzą bez problemów. 6 bieg raczej jest na autostradę i nie nadaje się za bardzo na wyprzedzanie.
~ardeq
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jak auto było nowe to działa rewelacyjnie. Po 100 000 km zaczyna czasem głupieć i działać odczuwalnie wolniej. Czasem szarpnie i nie jest to przyjemne.
~Transaxle
Standard 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Skrzynia automat, zmienia biegi nieodczuwalnie niczym 2-sprzęgłówka, a to zwykły automat.
~maciuś
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Automat. Bardzo fajny ale DSG działa minimalnie szybciej. W 100% moge jednak polecić ten automat.
~P@blo
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Mam manualną - precyzyjna, pracuje leciutko i przyjemnie. Chce się zmieniać biegi.
~mariusz
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Mam automat, działa szybko i sprawnie. Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam.
~fordowiec
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mam automat dwusprzęgłowy. Jestem bardzo zadowolony, polecam.
~Stanisław
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Bardzo subtelnie zmienia biegi, dobrze zestopniowana.