Lista ocen FSO Polonez Caro 1.9 D 69KM 51kW 1991-1997 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Shoovarath
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Prosty do bólu. Tylne zawieszenie na resorach parabolicznych (2 lub 3 pióra z wersji Truck - jeśli ktoś chciał zwiększyć ładowność), które potrafiły się złamać. Przód na Mc Phersonach z dość delikatnymi łącznikami drążka stabilizatora. Wszystko w zasadzie szło naprawić lub wymienić za pomocą prostych narzędzi. Wał napędowy z amortyzacją i krzyżakiem, który po jakimś czasie potrafił dawać o sobie znać. Dość głośny tylni most (szczególnie jeśli...
~Ł.L
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Jak to w polonezach. Bez zachwytu. Do 110 km/h sobie radziło. Potem zaczynały się problemy z prowadzeniem i wchodzeniem w zakręty. Układ kierowniczy potrafił czasem zdziwić. czasem kierownicą kręciło się jak by było nowoczesne wspomaganie, a czasem jak kieratem (dwoma rękoma i ciężko szło)
~ROBSON
Caro 1.9 D 69KM 51kW
DOLOZYLEM MU 3cie PIORO DO RESOROW I ZMIENILEM CALY MOST BO WYL JAK KOJOT,MOST WLOZYLEM ZARAZ NA POCZATKU JAK GO KUPILEM,WSADZILEM Z PRZEJSCIOWKI Z 90 ROKU I TO KONIEC JAKICHKOLWIEK NAPRAW
~Americanos
Caro 1.9 D 69KM 51kW
W moim egzemplarzu nic się nie dzieje niepokojącego.Oczywiście to Polonez więc należy o tym pamiętać pokonując z dużą prędkością ;) zakręty.Na zniszczone polskie drogi zawieszenie tego samochodu jest w sam raz
~inforobert@wp.pl
Caro 1.9 D 69KM 51kW
mało zwrotny, zbyt miękkie zawieszenie, tendencja do podsterowności, brak wspomagania układu kierowniczego, słabe hamulce w niektórych wersjach
~Starlight
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Nic jeszcze nie wymieniałem od 75 000 ale jeżdżę bardzo delikatnie.Jednak czuję,że tył jest już do roboty
~lubryka@wp.pl
Caro 1.9 D 69KM 51kW
92 rok = jeszcze waski rozstaw osi, polonezem z szerokim rozstawem osi jezdzi sie duuuzo lepiej
~POWER DIESEL
Caro 1.9 D 69KM 51kW
SILOWNIA GRATIS:) MOZE BYC ALE JAKIES MANEWRY NA PARKINGACH ZWLASZCZA CIASNYCH MASAKRA:(
~Mirek Jacek
Caro 1.9 D 69KM 51kW
wymiana sworzni zwotnic 60 tyś wymiana łożyska lew. półosi most po 40 tyś .Wycieki oleju z mostu napędowego.
~Sid
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Dobry ale mogly by byc lepszy,a ja jeszcze mam okropne luzy ale to moja wina i dlatego 4
FSO Polonez Caro