Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

~gonzales
Hatchback 1.6 87KM 64kW
żyleta,jeździłem paroma poldkami i tylko jeden mu dorównywał (Silnik)
3,5
~Vev :)
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
ogolnie samochod prezentuje sie niezle (na zewnatrz),w srodku panuje syf,nie lad itp ;D
4,1
~konop (mikolaj_288@wp.pl)
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Za te pieniadze nie mozna miec nic lepszego (ja dalem za mojego 800zl). Mozna co najwyzej kupic 126p i bac sie tym jezdzic albo kupic jakiegos golfa/kaddeta trupa :)
3,3
~mirek "gronholm" ;)
Hatchback 1.6 87KM 64kW
samochód bardzo mocny (prawie 90 km ale w rzeczywistości zachowuje sie jakby miał ze 100 ;D),dość szybki jak na polda (170-180 km/h) jak jade do pracy lub z pracy czy gdzies indziej wyprzedzam wszystkich a inni wcale nie jadą 60 km/h...zdarza sie że wyprzedzam nawet przy ponad 120 km/h
3,7
~Maciek_126
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Biegi mogłby trochę precyzyjniej i "głębiej" wchodzić. (Skrzynia biegów)
2,5
~norbert
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Ogółem kształt z końca lat siedziemdziesiątych,po za tym zbyt duży kanciak :(
~Damian Bogusz
Hatchback 1.5 75KM 55kW
super auto :-) , pamiętam jak jeszcze nie miałem prawka (17 lat) to podbierałem go ojcu , pierwsza w nocy i rajdy :-) czasami się dostało za to po pysku ale warto było ;-)
~mlody-rajdowiec
Hatchback 1.6 87KM 64kW
wszyscy na autostradzie sie dziwia ze taki stary poldas tak zakur..... i bierze caro i startuje do almer,kadettow i innych
3,1
~kozinho
Hatchback 1.5 75KM 55kW
wygodna, pakowna fura za śmieszne pieniądze, nic rewelacyjnego w poldku nie można oczekiwać
2,2
~Jack
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Przy pojemnosci jaka jest tutaj 1600 silnik powinien byc zrywny i dosyc mocny a tu jest mulaty,slaby,ospaly ale przynajmniej nawet malo pali ale to nei jest pretekst zebym mu dal 2 albo 3...... (Silnik)
FSO Polonez Hatchback