Lista ocen Honda Accord VIII (179) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daro
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak na kombi, to myslę,że całkiem nieźle. Duże lusterka boczne. Relatywnie słaba widocznośc z tyłu na boki, bo linia nadwozia dośc ostro idzie do góry. Mam wersję elegance, bez czujników parkowania i lusterek zsynchronizowanych z wstecznym biegiem. Myslę, że z czujnkami byłoby bosko.
~andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
fotele z tyłu niewygodne,żle wsiadać i wysiadać(siedziska lecą do dołu przy oparciu kanapy,przód nieustawialny pod zamiary użytkowników mimo tylu możliwości,jestem niewysoki(1,8m)a ciągle dotykam podsufitki,gdy chcę ustawić fotel kierowcy tak jak mi wygodnie.
~oti374@poczta.fm
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie wiem czy super czy po prostu dobrze. Przyznam się, że nie mam żadnych problemów z widocznością. Mam wrażnie, że w większości samochodów to kwestia porzyzywczajenia, ustawienia fotela i lusterk, zeby się czuć pod tym względem komfortowo.
~Drop
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Wiem ze jest dość słaba ale czujniki znacznie ułatwiaja poruszanie sie w ciasnych parkingach. Dla mnie za szybko coś piszczy ciagłym ... nie raz piszczy już dzwiękiem ciągłym aż wychodziłem ... a tu jeszcze z 20 cm zostało... ale może to i dobrze ..:)
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Maska zaprojektowana tak, że nie ogranicza widoczności drogi na wprost,przednia szyba za mała i dlatego kiepsko z widocznością świateł na skrzyżowaniach, przy cofaniu kierowcę wspomaga szerokokątna kamera i automatycznie opuszczające się lusterko boczne,
~Janusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Czujniki rekompensują słabą wyczuwalność i widoczność tyłu samochodu. Łatwo się parkuje jednak wyczucie odległości do tyłu samochodu jest praktycznie nie możliwe. Skutkuje to najczęściej tym że zostaje dużo miejsca za samochodem, co w zasadzie nie jest wadą.
~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Z początku było tak sobie, teraz jest naprawdę dobrze. Dużo pomagają czujniki parkowania. Raz sprawdzałem parkowanie tyłem bez czujników - gdy wyszedłem sprawdzić było około 50 cm luzu :) Teraz po paru tys. km. jest dobrze.
~SIARA_5
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
OK (sa duzo gorsze auta uwierzcie). czujniki parkowania ok. tyle ze jak na codzienne miejskie zycie troche duzy juz, ale wszystkie inne konkurencje tez rosna (ciekawe co bedzie za pare lat ? ulice i mijesca parkingowe poszerza ?).
~Marek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Widoczność oceniam jako dobrą, uznałbym w zasadzie za bardzo dobrą, gdyby nie prawy przedni narożnik samochodu, który to przy parkowaniu jest niezbyt widoczny jego zarys, co może być drobnym mankamentem przy parkowaniu.
~Adam
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie mam szczególnych zastrzeżeń.Czujniki cofania bardzo pomocne choć sygnalizacja dźwiękiem trochę słabo słyszalna szczególnie jak gra radio.Dla osób słabo słyszących wysokie częstotliwości może być to problemem.