Lista ocen Honda Accord VIII (179) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
W standardzie czujnik przód, tył także nie ma problemu jednakże bez nich była by lipa. Lusterka świetne, duże, wszystko widać a prawe przy cofaniu się obniża także wszytko jak trzeba. W Audi trzeba było dopłacać do czujników a w Octawi prawe lusterko jet mikroskopijne a lewe nie ma przecięcia sferycznego dziwna polityka, w Hondzie nie ma tego problemu
~Jakub
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Twarde zawieszenie Widoczność - do przodu jest OK, do tyłu wg. mnie przeciętnie. Ma czujniki parkowania z tyłu i przodu (można je dezaktywować) i to ułatwia parkowanie. Ksenony - fajnie świecą w nocy ale jak poleje deszcz to nic nie pomoże, widoczność spada. Bajer - doświetlanie zakrętów przy małej prędkości.
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Cóż mogę powidzieć, widzę wszystko co powinienem ;-). Raz się zdarzyło że słupek zasłonił mi gościa, który na czerwonym wszedł na pasy, ja miałem lewy łuk i zobaczyłem go ... w ostatnim momencie. Ale wtedy spisał się Układ Jezdny ;-) Szyby mam przyciemniane fabrycznie, lusterka duże. Widoczność dobra na boki i do tyłu.
~refi68
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam kamerę cofania do tyłu więc jest dużo łatwiej, auto ma konkretne gabaryty co wymusza większą uwagę przy manewrach, do przodu jest ok. Jedynie do czego trzeba się przyzwyczaić to do tego iż od około 150km/h przednia maska zaczyna falować- tak ma każdy accord temat związany ze strefami zgniotu pieszego
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Bez uwag. Bez szału ale i bez większych problemów. Jak wiadomo w sedanie nie ma wycieraczki z tyłu więc dużo czasu (w zimie) jeżdżę bez widoczności przez tylną szybę. W ogóle mam wrażenie, że ogrzewanie tylnej i nawiew na przednią są średnie. W Mondeo miałem przednią ogrzewaną i to była rewelacja!!!!
~jan72
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Może dlatego że dużo jeżdżę to nie mam z tym żadnych problemów. Cofam zawsze na lusterka a te są jak na limuzynę ogromne więc nie narzekam. Do tego czujnik cofania i sprawa staje się banalna. Ale obiektywnie pisząc to jak ktoś obraca głowę i patrzy przez tylną szybę to za wiele nie zobaczy.
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Daję 5 gwiazdek bo nikt z konkurencji nie ma lepiej... co niestety nie znaczy że accord jest ideałem. Niestety teraz to standard. Mam czujniki parkowania i jest ok, parkowanie i manewry bez większego wysiłku. Ciekawe jak jest z kamerą cofania i czy rysuje linie pomocnicze?
~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie gorsza niż w poprzednim modelu. Z czujnikami parkowania z tyłu nie ma najmniejszych problemów, ale do sporej szerokości auta przyzwyczajałem się chyba miesiąc. Świetne są te ogromne lusterka wsteczne!!! Automatyczne ściemniające się lusterko wew. też przydatny wynalazek.
~fffffff
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla mnie ok. Jeżdziłem już autobusami i ciężarówkami, także poruszanie się dla mnie na lusterka nie sprawia mi zadnych problemów. Mam takżę czujniki (przód- tył z narożnymi) więc jest ok. Sygnał dżwiękowy temu towarzyszący jak już jest, to powinien być bardziej słyszalny.
~Frugo, frugo@o2.pl
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Do przodu zdecydowanie lepiej niż w Mondeo. Do tyłu, jak to w kombi. Czujniki się przydają. Ktoś pisał o wibrującej masce, w Mondeo i innych nowych z ***** za ochronę pieszego tak jest gdyż maski są bardziej \"miekkie\" aby amortyzować upadki. Taki wymóg, trzeba się przyzwyczaić.