Lista ocen Honda Accord VIII (202) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alan
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Układ dość twardy, a równocześnie trochę bujający i walący na wybojach, że aż uszy bolą. Nietrwałe końcówki drążków i przekładnia kierownicza, wymagały wymiany na gwarancji.
~albert
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dzięki szerokim oponom trzyma się dobrze jezdni, chociaż tył jest lekko niestabilny, a zwłaszcza jak samochód jest załadowany. Zawieszenie jest za głośne, ciągłe stuki.
~bidek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nosi na koleinach.Opony oryginalne 225.Na golfie miałem też 225,ale nie nosiło.Może to kwestia rozstawu kół? Czy też tak jest u Was? I troche za dużo drga kierownica jak dla mnie.
~dj honda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
prowadzi sie rewelacyjnie, na zakretach trzyma bardzo dobrze w porownaniu do mazdy jest o wiele lepiej na ruchy kierownica reaguje bardzo dobrze drugi plus tego auta
~turfht
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bez rewalacji - nie polecam felg 17 cali i wzwyż -ładnie to wygląda , ale niestety na ansze drogi sie nie nadaje , szczególnie będą to odczuwać osoby ceniące sobie konfort podrózowania
~cejda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Układ jezdny oceniłbym jako doskonały, gdyby nie mój poprzedni Mitsubishi, który miał układ doskonały. Ten jest tylko przeciętny, hałasujący na wybojach i zarzucający tyłkiem.
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Niezły układ, ale stuka na nierównościach okropnie!!
~Hondziarz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Ogolnie zawieszenie dosc twarde. Na gladkim asfalcie super, w ciasnych zakretach jedzie jak po szynach. Problemy na nierownosciach poprzecznych - słychac stuki w zawieszeniu.
~Piotr
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Nie da się ustawić z tyłu dobrze geometrii , jeśli coś się przestawi to trzeba zaakceptować, mi trochę ściąga na bok ale nie wiadomo z czego to wynika.
~Adam
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Zawieszenie wielowachaczowe spełnia swoje zadanie szczególnie da się to odczuć na zakrętach przy dużych szybkościach,dobrze trzyma się drogi.