Lista ocen Honda Accord VIII (202) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
zbyt czuła kierownica,trzeba ciągle uważać na wąskich miejskich ulicach,,aby trzymać tor jazdy,trzymanie porządne i w zakrętach i koleinach
~Pichor
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie kocha polskich dziur, ale na równych drogach... Nie ma do czego porównać. I to wchodzenie w zakręty! Szkoda, że drogi mają proste odcinki.
~ Tomek501
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Czasami z przodu coś stuknie. Czuć, że samochód jest ciężki. Wg. mnie dość mocno się przechyla na zakrętach. Prowadzi się jednak bardzo dobrze.
~Zyga
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi szczególnie na zakrętach. W sumie układ jezdny nie sprawia mi żadnych kłopotów. Ważne jest aby zestroić się z autem.
~Adam
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Układ jezdny byłby ok , gdyby nie hałas pracy układu, a ponadto często trzeba sprawdzać geometrię, bo się rozregulowuje, a to podwyższa koszty eksploatacji.
~becio
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
wszystko lux, agresywniej jedziesz to masz wrazenia ze sie usztywnia i idzie jak po szynie, jak spokojnie jedziesz jest gracja i komfort. lux.
~Jotel
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Kompromis między komfortem a sportem;radzi sobie z polskimi dziurami zupełnie niezle.Zobaczymy jak z trwałością.Na autobahnie wspaniale.
~fffffff
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Wg: mnie wzorowo, jak napisali popszednicy jedzie jak po szynach, jak tak jeżdzi to musi być sztywne i mniej komfortowe, ale na tym to polega.
~albert
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Układ dosyć twardy i hałaśliwy ( za bardzo ). I niech mi nikt nie zalicza tego samochodu do klasy premium. Bardzo dużo mu do tej klasy brakuje.
~katop
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
doskonale się prowadzi, zdecydowanie bardziej komfortowa od modelu poprzedniego ale nie straciła cech bardziej sportowych co zapewnia precyzyjne prowadzenie.