Lista ocen Honda Accord VIII (202) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nastawiony na komfort, oj zdecydowanie na komfort ! Ale jak trzeba to bez przechyłów zrobi z dużą prędkością zakręt bez najeżdżania na linie ulicy - autem jedzie się jak po sznurku - daje idealne wyczucie
~użytkownik
Coupe 2.4 188KM 138kW
sztywno ale nie twardo. auto bardzo dobrze reaguje na ruchy kierownicą jedzie tam gdzie tego oczekujemy. układ kierowniczy daje dobre czucie tego co dzieje się z kołami. ogólnie auto bardzo zwinne.
~tipos
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi. Śmiało można wchodzić z większą prędkością w zakręty. Auto nie wykonuje nieprzewidzianych ruchów na trasie. Prędkość swobodna podróżowania dla tego silnika to 160-180.
~Piotr
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Super precyzyjny, szybka reakcja, bardzo przyjemnie jestem zaskoczony (poprzednio jeździłem BMW5 czyli samochodem który kosztował dwa raty tyle co Honda, a precyzja była taka sama, a może nawet ciut gorsza).
~SIARA_5
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
nastawione na komfort ale \"kanapowo\" to to nie jest. Nie jest twardo (a szkoda). wyboje nie \"bola\" ale da sie wyczuc ze w nie wjezdzamy. Wielkosc niestety zepsula wyczucie i \"fun\". Poza tym ok.
~Macios
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Porównując z Mondeo - jakby nieco mniej pewny i jakby twardszy na naszych dziurach. Choć zakręty potrafi pokonywać znacznie szybciej niż Mondeo. Za to na pewno znacznie ciszej wybiera nierówności.
~Grzesiek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dobrze trzyma drogi, dobrze zbiera wyboje. Minimalnie poskrzypuje przy przejeżdżaniu przez np. spowalniacze lub wysokie przeszkody. Zobaczymy jak z trwałością, ale to po dłuższym przebiegu.
~oti374@poczta.fm
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
W gronie samochodów za 100 tysięcy chyba trudno lepiej trafić. Drogi trzyma się perfekcynie, za kierownicą naprawdę czuję się pewnie czy jadę 200 na autostradzie czy dwa razy wolniej w górach czy Mazurach.
~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardziej miękka niż poprzedni model... i całe szczęście. Daje dużo komfortu na dziurach, jednocześnie zachowuje się bezpiecznie i przewidywalnie w zakrętach. Dobrze da się wyczuwać nawierzchnię.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII
9,2
11,3
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Na niemieckie drogi doskonały. Twarde zawieszenie i niezłe czucie drogi. Na polskie drogie niestety każda dziura jest moja a mój tyłek i poczucie płynności cierpi. Ale czy to wina Hondy, że Polska jest inna.