Lista ocen Honda Accord VIII (202) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom525@wp.pl
Sedan 2.4i 190KM 140kW
Solidny kompromis między sportem a komfortem. Oczekiwałem jednego i drugiego po trochu i mam czego chciałem. Można ostrzej po zakrętach pogonić i jednocześnie nadal cieszyć się komfortem. Może trochę twardo, ale na naszych drogach takie wrażenie będzie w większości nowych aut.
~gugu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Może nie będę tu dość obiektywny bo wcześniej jeździłem autem klasy B, ale kilka jazd próbnych innymi autami klasy Accorda odbyłem i muszę przyznać że dla mnie świetne połączenie komfortu z dużym poczućiem bezpieczeńswa podczas jazdy... a przede wszystkim świetna zabawa na zakrętach.
~piotr@strona.pl
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jazda autem to przyjemność, sztywna całościowa bryła trzyma się jezdni - auto jest wbite w aswalt. Inaczej zupełnie niż w Mondeo, nie lepiej ani nie gorzej inaczej. W Mondeo w zakrętach auto lekko sie dopasowywało w Hondzie mam wrażenie że ma lekki uślizg, ale to subiektywna ocena.
~Janusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
W zasadzie jest ok. Faktycznie na dużych dziurach jest słyszalne ale na uwagę zasługuje fakt że kompletnie nie przenosi tego na kierownicę. Samochód sprawia wrażenie limuzyny. Poprzedni model był poręczniejszy w zakrętach ale Ja teraz stawiam na komfort więc daje max. ocenę.
~Jarek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla mnie jest naprawdę bez zarzutu. Oczywiście jeździłem kilkoma lepszymi ... tylko problem w tym, że każdy z tych wyraźnie lepszych był tylko ze 200 tys droższym wozem niż Honda. Rewelacyjny jest dla mnie szczególnie na autostradzie - można jechać i jechać.
~Konrad
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Jak na wspomaganie elektryczne jest dość precyzyjnie, plus w miarę sztywne zawieszenie i nie czuć gabarytów auta, jednak samo zawieszenie konstrukcyjnie skomplikowane i drogie w utrzymaniu, w zasadzie nie ma sensu wkładać nic po za aso
~rychu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
wielowahaczowe zawieszenie jest bardzo komfortowe, można wchodzić w zakręty dosć ostro auto dobrze się trzymie drogi , nie jest za głośne jeśli chodzi o pokonywanie nierówności , jak dla mnie ok , do tego jest dosyć tanie w naprawie i trwałe
~Radosław
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo dobre zawieszenie, z przodu i z tyłu wielowahaczowe. W komorze silnika rozpórka łącząca mocowanie zawieszenia, zapewniająca lepszą sztywność. Bardzo pewne prowadzenie i trzymanie w zakrętach. Ten samochód potrafi naprawdę szybko pokonywać zakręty.
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Zdecydowanie rekomenduję zawieszenie Accorda dla osób z dolegliwościami kręgosłupa. Samochód płynie po drodzę świetnie wybierając polskie nierówności. Należy oczywiście pamiętać, że im bardziej miękkie zawieszenie tym ostrozniej na zakrętach.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII
9,2
11,3
~Maczo
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto prowadzi sie dosc precyzyjnie. Zawieszenie jest troszke twardawe ale za to mozna wejsc troche szybciej w zakret bez obawy o poslizg (ale bez przesady :)) Zawieszenie jest raczej ciche ale na bardzo dziurawej drodze nie nadaza z wybieraniem nierownosci