Lista ocen Honda Accord VIII (202) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~guzmen
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
samochód prowadzi się b.dobrze w każdych warunkach,dosyć mocne wspomaganie kierownicy nie przeszkadza z wyczuciem samochodu podczas szybkiej jazdy zwłaszcza na krętych drogach, a wada to zbyt głośna praca zawieszenia na poprzecznych nierównościach
~ae
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Niby wszystko wporzadku, jednak mam porownanie do nowego modelu Mazdy 6, ktorym przed jezdzilem przez ok 2 lata i Honda przy Mazdzie to kanapa. Buja sie i nie jest tak pewna jak Mazda. Zdecydowanie wole Mazde, ktora jest bardziej sztywna i zwarta.
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Zauważyłem, że system kontroli trakcji, czasami przy skręcie w prawo trochę za bardzo mi pomaga. Rzeczywiście pojawiło mi się to, co poprzedni użytkownicy zauważyli, czyli słyszę opony już po 20 tys. przebiegu. Rotacja i ostrzejsza jazda nie pomaga.
~dabert@amu.edu.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Drogi trzyma się znakomicie, choć zwieszenie jak dla mnie trochę głośne. Na porządnych drogach bezszelestny, ale na naszych wertepach to trochę pracuje. Na szczęście genialne, powtórzę, genialne fotele niczego nie przenoszą na kręgosłup.
~warex@warex.info
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
mała huśtawka . jesli jedziemy mocno ząładowani to troche buja na wybojach. Czasami az ma sie wrażenie ze zaraz uderzymy miską w asfalt. ale to jest własnie kompromis miedzy lizmuzyna a sporotowym zawieszeniem. zgłosze mimo wszytko teraz to na przeglądze
~pantomek1977
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dobrze się sprawuje , jest to dobry kompromis pomiędzy super twardością a super miękkością. Pokonywamia poprzecznych nierówności daje o sobie znać stukami w kabinie. Dobre prowadzenie w zakrętach. Na dobrych drogach doskonale, nic nie buja.
~pxc
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Zawieszenie sprężyste. Dobrze prowadzi się w zakrętach które można szybko pokonywać. Jest ciche nie hałasuje. Mniej komfortowe niż w Mercedesie W211 i Citroenie C5. Spokojnie można 1000 km w jednym kawałku przejechać.
~MateuszL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód pięknie trzyma się drogi. Zamieniłem oryginalne opony BRIDGESTONE na całoroczne FALKEN. Na zakrętach idealnie trzyma się drogi, a na prostej nie ma potrzeby korekcji toru jazdy. Zawieszenie dobrze tłumi nierówności.
~adam
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Układ jezdny doskonały. Niestety na naszych drogach, przy ciężarze diesla, często wybija się maglownica. Na normalnej drodze natomiast jest idealnie. Wchodzi w zakręty bez żadnego problemu. Kierownica wreszcie odpowiedniej wielkości.
~Donnie
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jest dobry ale i tu pozostawia trochę do życzenia. Wpadłem w poślizg na autostradzie przy ok 135km/h wpadając w sporą kałuże wody. Inne auta nie miały z tym problemu przy znacznie większych prędkościach.