Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (17) - Karoseria

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Tu niestety nie ma szału, aczkolwiek nie ma też tragedii. Blachy faktycznie momentami są niewiele grubsze od papieru, jednak ja w moim egzemplarzu nie uświadczyłem ani grama rdzy. Ponadto zabezpieczone zostały nadkola (które są dodatkowo regularnie czyszczone na myjni), przez co problem ewentualnej rdzy jest wyeliminowany - po prostu jak dbasz (i trafisz), tak masz. Natomiast powłoka lakiernicza jest dość licha - lakier jest cieniutki i...
~Ayreon
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
To niestety bolączka tego modelu, ale w sumie jak we wszystkich japończykach. Lakier cieniutki, łatwo o rysy. Podwozie w moim przypadku bez korozji przez zabezpieczenia antykorozyjne na przestrzeni lat, ale w wielu przypadkach na ulicach można dostrzec nawet nie patrząc pod spód auta że na progach czy błotnikach widoczny jest nalot rdzy. Jedni nie dbają i dopuszczają do takiego stanu a drudzy zadbają i nie będzie z tym problemu. Wolę wydać...
~Piter36
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Lakier miękki podatny na zarysowania i odpryski. Trzeba dbać, często myć i woskować oraz zaopatrzyć się w lakier zaprawkowy z pędzelkiem i będzie dobrze. Nie polecam czarnego koloru karoserii w tym aucie ( jest nie możliwy do utrzymania) ryski pojawiają się od samego patrzenia , chyba że komuś to nie przeszkadza.
~rychu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
lakier w hondzie potrafi się porysować od patrzenia , podwozie też potrafi być dosyć słabo zabezpieczone na tle konkurencji ,warto wykonać jakąs konserwacje podwozia jeśli ktoś planuje na dłuzej jeżdzic acoo 8 gen
~Mateusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mankament tego auta - bardzo miękki i cienki lakier, miękka blacha. Nie polecam czarnego koloru - niemożliwy do utrzymania. Brak oznak rdzy.
~Radosław
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód dobrze wygląda, praktycznie się nie starzeje. Sylwetka przyciąga wzrok. Słabym punktem jest lakier, bardzo cienki i łatwo się rysuje.
~Donnie
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak to Japończyk. Trzymaj go w garażu a i tak zardzewieje. Ciężko potem sprzedać takie auto bez wizyty u lakiernika
~micor
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dość łatwo dochodzi do odprysków lakieru, a te pozostawione same sobie szybko rdzewieją.
~Tomek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Niestety lakier się rysuje, polecam mycie ręczne. Rdzy też nie widać, podwozie również nie rdzewieje.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
9,3
10,9
~Fus
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Kształt bryły jest bardzo ładny, jednak faktem jest, że lakier cieniutki i miękki jak do włosów.
Honda Accord VIII Sedan