Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d (107) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jedna drobnostka, która mi się nie podoba. Przy tankowaniu do pełna potrafi się przelać paliwo.Do tego licznik dystansu do pokonania na jednym baku podaje dane z sufitu, nie można go brać na poważnie. Poza tym nie mam do czego się przyczepić.
~Marcin
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
W mojej hondzie mam problem z brakiem uszczelki gumowej na środkowej części klapy komory silnika, cały syf z soli wlatuje do komory silnika i w zimie płakać się chce po otwarciu maski. Wybieram się do serwisu z ta wadą przy okazji najbliższego przeglądu.
~szymek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Aktualnie mam przejechane 10000 bez uwag co do awaryjności, jedynie plastiki sa podatne na zarysowania i nietety nleży na to bardzo uważać. Lakier nie należy do najtwardszych, zalecam szybkie usuwanie rozbitych na masce owadów, by nie zostawały smugi.
~Noris
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Czasem coś skrzypnie w środku powyżej 90 km/h - może jakaś uszczelka odstaje, coś w bagażniku hałasuje - nie udało mi się tego wyeliminować. Wymieniono czujnik Start - Stop - kolejny \"cudowny\" eco wynalazek.....
~Zoltar
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Cały czas coś stuka w bagażniku, byłem w ASO, ale rozkładają ręce, wymieniłem też zaparowany reflektor i zakupiłem zestaw zaprawkowy, bo mimo niskiego przebiegu mam mnóstwo odprysków - b. cieńka warstwa eko-lakieru.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Samochód miał jedyną awarię - sonda lambda. Poza tym był wymieniony akumulator po przebiegu 100000 km, żarówki, teraz będę wymieniał klocki hamulcowe przy przebiegu około 105000 km. Poza tym naprawdę nic...
~gruberto
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przez sześć lat eksploatacji auta 128000 km. Przepaliła mi się mata grzewcza w lusterku kierowcy, było to jeszcze na gwarancji. Nic więcej nie wymieniałem - poza, oczywiście klockami, tarczami etc..
~trav3rs
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wszystko na tip-top. Jedyny mankament to dość słaby lakier. Ryski pod klamkami, gdzieniegdzie odpryski. Warto często woskować karoserię. Lakier zachowuje głębię koloru i drobne defekty są zamaskowane.
~Marcin_PZ
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to trzeszczące głośniki przy silnym zalaniu auta (tydzień w deszczu pod chmurką). Po wyschnięciu problem znika - serwis niestety rozkłada ręce.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX Hatchback 5d
6,1
8,8
~ziepaw
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Lakier i szyby podatne na zarysowania. "Strzelający" stelaż fotela kierowcy.Błąd układu odpowiedzialnego za pracę poduszek powietrznych - usunięto na gwarancji
Honda Civic IX Hatchback 5d