Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d (107) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kk
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Odklejona folia podgrzewania bocznego lusterka - ale to po części moja wina - Ostrzeżenie - nie myć lancą pod ciśnieniem blisko szkła lusterka - folia się po prostu odkleja.
~Rw
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Non stop przepalają się żarówki świateł, to samo miałem w starym Civicu. Za zaprojektowanie dostępu do reflektora powinni na Japonię zrzucić jeszcze ze 2 atomówki.
~expero
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wymiana lusterka zewnętrznego, wymiana radia, regulacja hamulca ręcznego,, wymiana drążka zmiany biegów, zakleszczenie się hamulca w lewym tylnym kole i kilka drobnostek.
~Marcin_PZ
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
4 tys km więc nie miało co się zepsuć. Trochę wyłazi mi gąbka między deską a przednią szybą. Zdaje mi się że czasem trzeszczą głośniki w przednich drzwiach - do weryfikacji.
~Janusz
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Z takim przebiegiem trudno o obiektywną ocenę. Przy zakupie kierowałem się rankingami niezawodności w których Honda zawsze plasowała się wysoko. Poza tym mamy 3 letni asisstance.
~Olek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wyłazi gąbka z podszybia, siedzenie sprawia wrażenie wysiedzianego po tak małym przebiegu !, coś stuka przy podszybiu, może przez tą gąbkę.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jedyna rzecz jaka była robiona na gwarancji, wymieniony był na nowy silniczek wentylatora chłodnicy, hałasował.
~Jacek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Na samym początku poluzowała się maska, ale jak twierdził serwis była to wina montażysty w fabryce. Poza tym nic.
~slawek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Nie miałem dotychczas żadnych problemów i myślę, że za kilka lat to powtórzę. Tym bardziej, że z poprzedniczką też ich nie było.
~poziomek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Chyba gąbka z podszybia się powoli pokazuje w jednym z rogów ale to naprawdę minimalnie jak się przyjrzę dokładnie.
Honda Civic IX Hatchback 5d