Lista ocen Honda Civic IX (203) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jedyny minus tego auta to mało miejsca na stopy dla pasażerów na tylnych siedzeniach. Powodem jest umieszczenie baku pod przednimi fotelami. Z drugie strony mamy za to magic seats! Super patent!
~SiLooy
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przestrzeń wnętrza jest naprawdę spora, więcej miejsca niż w konkurencyjnych samochodach z segmentu. Wielki jak na compakt bagażnik, jeszcze nie było problemu z brakiem miejsca. Genialna tylna kanapa.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jeżeli chodzi o przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest naprawdę ok. Ja mam 170 cm i nigdy nie narzekałem, może dla osób wyższych będzie za mało miejsca - trzeba wsiąść i spróbować
~Michał
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jest ok, trochę może kierowca i pasażer z przodu jak mają wzrost powyżej 180 to mogą dotykać podsufitki. Jak to dziś określiła moja koleżanka z pracy (Japoński rozmiar auta)
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Zaskakująco dużo miejsca jak na kompaktowe auto, fotele wygodne, dobrze wyprofilowane i trzymające w zakrętach, po przejechaniu 300 km bez postoju nie czułem zmęczenia,
~Warmiak
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Lubię nią jeździć.Jest mi wygodnie.Mimo takiego opasania kokpitu to ja tego że np.ciasno nie czuję.Nie obijam sie o pasażera itp. Z tyłu tez nie narzekamy a często jeździmy w czwórkę.
~##Matys##
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dla kierowcy i pasażera super. W tyle mniej ale wiadomo że nie jest to limuzyna. Przestrzeń na nogi w tyle znikoma ale to kosztem dużego bagażnika (dla mnie na plus )
~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Kierowca i pasażer OK, z tyłu gorzej. Dzieci się mieszczą. Trzeba pamiętać, że to samochód 4 osobowy. Bagażnik jest naprawdę duży jak na gorącego kompakta 475l.
~Michał
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dla kierowcy sporo miejsca - z tyłu (mam 183cm) za mną wsiądzie druga osoba o podobnym wzroście komfortowo. Dobre materiały tapicerki (welur 2014), przednie fotele dobrze trzymają.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX
6,1
7,6
8,9
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Sporo. Duży minus za zbyt mocne wyprofilowanie tylnej kanapy po bokach - tracimy ponad 25 cm. Problem przy foteliku, trzeba koc podkładać z jednego boku, od środka.