Lista ocen Honda Civic V Hatchback (577)

~ClubX
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jest to moje trzecie EG, tym razem dorwałem sztukę wprost z pierwszej linii produkcyjnej.
~Rejdyn
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nigdy nie jeździłem samochodem, który tak przyjemnie się prowadzi i daje tyle frajdy, mimo tego, że nie jest drogi. Śmieszą mnie opinie, że Honda pije olej w zastraszających ilościach, większość czasu stoi u mechanika i strasznie rdzewieje. Jest wiele samochodów, które rdza lubi o wiele bardziej niż Civica. No i przez 2 lata użytkowania nie miałem żadnej poważnej usterki.
~Tomatlover
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Posiadam silnik 1.3 z odblokowaną drugą przepustnicą co prawdopodobnie daje 90KM. Auto rzeczywiście żywszę. Fajnie się zbiera powyżej 4 tysięcy obrotów. (Silnik)
~Michał
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Moj pierwszy samochod i nie wiem czy lepiej moglem trafic. Finansowo mnie nie zrujnowal, do dzisiaj wyglada fajnie (czarny kolor jedyny sluszny!). Wnetrze nudne raczej i malo ciekawe (niemieckie fury sa o klase wyzej w tej kwestii), ale co stanowi o sile tego samochodu to niezawodnosc, dobre zawieszenie i kultowosc tego samochodu.
3,4
~Beetle
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
W swojej ocenie chciałbym odrobinę skonfrontować swoje doświadczenie w jeździe tym autem z osobami, które uważają że jest to auto z wszech miar doskonałe. Wokół tego modelu narosło wiele legend i momentami przedziwnych opinii które tworzą wokół niego atmosferę wyjątkowości. Stał się dzięki temu marzeniem niejednego młodego kierowcy który z jednej strony już widzi te trzy calowe rury wydechowe i maski z karbonu, z drugiej zaś ma nadzieję na...
~Makos
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie hani daję 5 gwiazdek. To naprawdę porządny i bezawaryjny samochód o ile się o niego dba.
~psemeq
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
pomimo nieprawdziwych opinii nt. Hondy, jest to auto idealne dla każdego. tak początkującego jak i zaawansowanego kierowcy który chce poszaleć na torze. auto sprawia wiele radości, mocniejsze silniki dają wiele frajdy. jedyne przeciwwskazanie to by nie kupować chińskich badziewnych części a auto będzie służyć długie lata.
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Od 1 wejrzenia zakochalem sie w tym aucie. Pomimo jego wieku nadal prezentuje sie znakomicie. Moj egzemplarz byl bardzo zle traktowany przez poprzedniego wlasciciela a i tak ani razu mnie nie zawiodl. Gdyby nie ta rdza jezdzilbym nim jeszcze przez dluuugi czas
3,8
~Mały
Hatchback 1.6 VTi 16V 160KM 118kW
Podziele sie z Panstwem moimi wrazeniami z prawie 3-letniego ujezdania Hondy Civic hatchback (jajko). Silnik to w sumie wiekszosc charakterku tego auta. 160KM na prawde daje rade z buda wazaca dokladnie tonę. Mozna zaskakiwac biznesmenow w swoich limuzynach 3.0tdi lub 530d. Ja zawsze mowie ze moja honda \"kąsa z zaskoczenia\". Nie wyglada, ale jak wejdzie na fałteka to sieje zniszczenie spod świateł :) Oczywiście start nie jest rewelacyjny...
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback
7,9
8,6
~KLimEK
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Samochód godny polecenia dla osoby młodej szukającej samochodu o charakterze sportowym i które naprawdę fajnie, wysoko się kręci na obroty (Jak to Japoniec). Jeżeli się dba to nie zawiedzie i dowiezie cię gdzie będzie trzeba :-)).
Honda Civic V Hatchback