Lista ocen Honda Civic V Hatchback (285) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 292 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zetoxxx
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
z tyłu duzo miejsca nawet na 2 dużych chlopów. z przodu mozna sie wygodnie rozsiąśc,miejsca jest wystarczająco dla normalnego europejczyka, siedzi sie nisko i czasem moze byc cieżko jak staniemy pod samym krawęznikiem wypełznąc na niego:)
~JT84@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
jest to Hatchback więc samochód jest głównie przewidziany dla dwóch osób. Kierowca jak i pasażer mają naprawdę bardzo wygodnie i dużo miejsca. Jeśli chodzi o tylną kanapę to znajomi naprawdę nie będą mieli do czego się przyczepić. (jeśli nie mają 2m)
~Wołczek
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wybrałem się w tym roku w góry w 4 osoby. Nikt nie narzekał. Z przodu 2 facetów z tyłu 2 dziewczyny i jest w porządku. Oczywiści nie porównuje tutaj tego \"komfortu\" to aut klasy średniej i wyżej ale jak na małe i kompaktowe jest dobrze.
~dgrymuza@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
wg mnie jesli chodzi o auto tych gabarytów to miejsca dla osób wewnątrz jest bardzo dużo i z przodu jak i z tyłu.. wiadomo to nie jest honda legend i to raczej auto na 4 osoby choc i 5 da sie przewieźć.. wada mało schowków/pólek wg mnie
~mariusz-glowas@gazeta.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
jak pisalem wyzej z przodu ok z tylu troche gorzej , bagaznik tez nie najgorszy ale nie jest to kombi tylko autko sportowe takze dobrze ze jest ten bagaznik kazdemu powinno wystarczyc miejsca w kazdym miejscu tego samochodu uzytkowanego w normalny sposob
~Drosk
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Z przodu nic dodać nic ująć - naprawde wygodnie na krótkich trasach jak również tych bardzo długich. Z zewnątrz auto wygląda na małe ale byłem mile zaskoczony ilościa miejsca z tyłu. pasażerowie po 180 cm wzrostu nie będą mieli problemów
~PINkus
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Przestrzen ogromna nawet w polonezie nie mam tyle miejsca na nogi bo jestem wysoki. Z pasazerem obko sie nie ocieram narazie tego nie zaluje ale jak by siedziala fajna dziewczyna obok to niestety dosc duza odlegloc moze przeszkadzac :)
~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
No i tu wielki + . Mam 194 cm. wzrostu i za kierownica siedzi mi sie po prostu doskonale miejsca na nogi wiecej nawet niz w golfie a nawet pasacie. Z tylu troche gorzej ale ja mam odsuniety fotel do oporu wiec z tylu raczej tylko dziecko mozna upchnąć ;)
~Marcin
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Jeżdżę tylko jako kierowca, powiem więc tylko o przodzie - rewelacja. Mam prawie 190 cm a miejsca jak w autobusie, spokojnie można wyciągnąć nogi i nie trzeba się ściskać, no chyba że z dzewczyną, tu przestrzeni również wystarczy na wszystko :D 5++
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback
7,9
8,6
~Pinio
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Z przodu podróżuje sie świetnie i z tyłu nienajgorzej tylko ciężko sie wsiada i wysiada do tyłu bo samochód trzydrzwiowy i nisko zawieszony.Jechałem Octawią nieraz i na pewno nie ma tyle miejsca co w mojej hondzie a podobno samochód rodzinny...
Honda Civic V Hatchback