Lista ocen Honda Civic V (299) - Ergonomia

Na liście zabraknie 464 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz.K
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Jak na niedrogie COUPE wypada BardzoDobrze. Po latach uzywania nadal jestem zadowolony. Czeste uzywanie tylnej kanapy jest malo komfortowe z powodu braku pamieci ostatniego ustawienia fotela... Audio w aucie to jedynie 4 okragle glosniki 15' (w drzwiach tylko plaskie/ z malym magnesem 15', a w tylnej polce na podszybiu wejdzie 15' z wiekszym magnesem - jajka 6x9 i wszystko inne wymaga gumowki... ). Przednie fotele oprozniaja kieszenie w...
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Mam 180 cm wzrostu i jako kierowca wystawiam ocene doskonala. Miejsca mam sporo, w razie potrzeby istnieje mozliwosc regulacji kolumny kierownicy gora-dol. Wszystkie przelaczniki pod reka, wlacza sie intuicyjnie. Bolacza hondy jest natomiast ZEROWA ilosc schowkow. W mojej wersji jest tylko jeden maly schowek w kokpicie przed pasazerem z przodu. Bagaznik moze do najwiekszych nie nalezy, ale sposob w jaki sie go otwiera budzi podziw. Autem...
~Minek
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Wszystko jest pod reka,zadnych udziwnien typu przyciski do szyb na konsoli srodkowej,sa tam gdzie powinny czyli na drzwiach. Wygodne umieszczenie przyciskow do elektrycznej regulacji szyberdachu,z lewej strony kierownicy,bardzo dobrze dostepne,radio odpowiednio wysoko umieszczone,schowkek w drzwiach dosc maly,ale za to sa dodatkowe przed pasazerem oczywiscie o kolo drazka zmiany biegow. Wszystko dobrze wykonane,ale z czasem moze troszke...
~fifka
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Niestety moja Hondzia jest całkowicie goła w wyposarzeniu. Z jednej strony to dobrze- brak wspomagania=lepsze czucie auta i im mniej elektryki tym mniej rzeczy do zepsucia sie jednak z drugiej strony kazdy lubi miec troche wygody. Kierownica bardzo dobrze dopasowana razem z \"łopatkami\" od swiatel i wycieraczek. Jedyne co mnie denerwuje to popielniczka. Jest w takim miejscu ze zeby do niej trafic czlowiek musi na chwile spuscic wzrok z drogi:/
~Serwal4
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Wszystko na swoim miejscu, w zasięgu ręki; Radio nie za nisko, panel nawiewu banalny w obsłudze (i co z tego że suwaki? jak dla mnie to dodaje uroku); W miarę pojemny schowek w desce, półeczka pod radiem; Dodatkowo możliwość znalezienia OEM podłokietnika i cup-holdera; Fotele trochę małe - ale zawsze można sobie przenieść coś sensowniejszeg z CRX'a czy wręcz Prelude;
~konrad
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
co tu pisać wszystko na swojim miejscu mimo upłyniecia wielu lat desk wciąż mojim zdaniem fajnie sie prezentuje. Miejsca z przodu i z tyłu wystarczająco. schowek jest kieszenie w drzwiach są oraz schowek w konsoli środkowej jest,jedyna przypadłośc do klamka schowka poprostu sie rozsypuje umie już druga poszła bardzo delikatna,
~drmaghabzdzisiu@amorki.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
stare modele hondy w prownaniu z konkurencja jest ok, nowe sa troche w tyle bo az do ok 2000roku co niektore modele hondy maja te same wnetrza w srodku i wykonczeniaco np 1991rok ,ale trzeba przyznac ze moze nie za ladne ale za to wytrzymale-zadko nam cos zoatanie w rece jak np w alfie czy fordzie
~Mierzej90
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Oceniam na 4/5 ponieważ niektórzy mówili, że za nisko. Jednak ja lubiłem wysiadać do góry jak parkowałem przy krawężniku. Kierowca ma dostęp do wszystkiego bez odrywania się z siedzenia. bardzo intuicyjnie zamieszczony lewarek zamiany biegów. jest tam gdzie trzeba.
~Eryk. ( Lublin)
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Deska rozdzielcza jest bardzo ładnie rozplanowana. Nie jest to auto rodzinne dlatego nie można się czepiać znikomej (sztuk 1) ilości schowków bo nie liczę kieszeni w drzwiach. Fotele bardzo dobrze trzymają na boku a w długich trasach są nawet znośne.
~Lesław
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Fotele bardzo wygodne, wszystkie przyciski w zasięgu ręki. Na minus (i to spory) trzeba zapisać brak przesuwania siedzenia do przodu podczas składania (co jest stosowane choćby w starych Mazdach 323). Ciężko wyjść komuś, kto nie jest akrobatą.