Lista ocen Honda Civic V (391) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 372 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eDgar Civic D15B7
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Zawieszenie idealne, nie za miękkie i nie za twarde, pewne prowadzenie z racji niezależnego zawieszenia tylnego na wachaczach, mało awaryjne!
~Michał
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
jak narazie rewelacja jeżdżę nią od 1999 roku i dopiero teraz będę zmieniał sprężyny z tyłu bardzo dobrze się trzyma drogi i świetnie się prowadzi
~Dawid Pierzchalski
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Doskonale trzyma drogi. Po pierwszych jazdach miałem wrażenie ,że jeżdżę gokartem. Sztywno, sprężyście. Zdecydowanie dla osób o sportowym zacięciu.
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Ten kto projektował układ jezdny w tym modelu przyklejił samochód do drogi,królestwo żonę i konia temu kto potrafi odkleić go od jezdni .Prowadzenie znakomite
~sfobo@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Zawieszenie troszkę twarde co przeszkadza pasażerom w szczególności na tylnym siedzeniu, ja jestem kierowca i czuję się za kółkiem rewelacyjnie.
~gienio
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Lekko twardy, ale tak ma być. Samochód jest dość nisko zawieszony a więc trzyma się drogi bardzo dobrze. Hamulce ok, choć z tyłu mam bębny.
~Siergiej84
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Honda trzyma sie drogi niczym przyklejona i nie potrzeba w tym aucie wynalazków typu ESP.Sztywne zawieszenie i umiejętności kierowcy pozwalają nieco poszaleć.
~Sero
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Mimo miękkiego zwieszenia na zakrętach trzyma sie super. Krawężniki nie lubia Civica - mały prześwit. Luzy na wahaczach górnych przednich.
~ramirez
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
mam na sportowym zawieszeniu 18000 przebiegu i ani jednego stuku na kierownicy jechałem tym samochodem 190km/h i kiegownica nawet nie drgła.
~Squall squall0@interia.pl
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
świetny kompromis między komfortem na dołkach, a bezpieczenstwem podczas szybkiego pokonywania zakretow. Wpadniecie w poslizg bardzo malo prawdopodobne