Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (51) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jareq5@yahoo.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Przez 3 lata zmieniłem akumulator, sprzęgło i wymieniłem przebitą chłodnicę (wbity cierń), poza tym - tylko wymiana oleju itp.
~enigma77
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Honda - co tu dużo pisać. W ciągu 4 lat użytkowania wymieniane praktycznie tylko żarówki i olej + klocki w związku ze zużyciem.
~olszan
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Mozna sie przyczepic do wykoczenia wnetrza i srodkowego panelu i suwaków ale z czasem zaczynaja sie one podobac :)
~big LU
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
w moim egzemplazu sa usterki ktore wynikaja z udezenia el. szyby slabo chodza bo sa zamienniki i klaskonu nie ma
~Panbass@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
nic nie robię tylko śmigam, jedno co właśnie skrzywiły mi się tarcze hamulcowe (coś chyba za szybko hamowałem i wjazd w wodę???)
~Kamil
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Drobne usterki w stylu, nie działająca elektryczna regulacja lusterka bo kabelek się przetarł itp
~Bartek
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Wiekszosc usterek wynikalo z bledow poprzedniego wlasciciela, dziwnie podlaczone xenony itd itp.
~KrwawyR
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Baaardzo rzadkie usterki, jeżeli inwestuje się w org częśći nic strasznego Cię nie czeka
~KAMILKOPKO@WP.PL
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
NA SILNIK NA PEWNO NIE BEDZIECIE NARZEKAC, A CZESCI KTORE SIE ZUZYWAJA SIE ZUZYJA NIE ZA SZYBKO
~SOHC VTEC
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
jakaś kostka od podświetlenia klimy i gumowa osłonka przegubu - groszowe sprawy! poza tym nic!
Honda Civic VI Hatchback