Lista ocen Honda Civic VI Kombi (73) - Widoczność

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
bardzo zła widoczność w lusterkach bocznych zbytnio oddalają ,uważajcie bo można się wpakować pod wóz nadjeżdżający z tylu. Trzeba korzystać z lusterka wstecznego dającego rzeczywistą odległość
~Paweł
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
To były czasy gdy bryły samochodów były jeszcze mocno klasyczne i z widocznością nie ma żadnych problemów. Łatwo wyczuć gdzie się auto kończy i gdzie zaczyna. Nie mam uwag.
~mawy5
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Oprócz widoku do tyłu to ok.Jak to w kombi tylna szyba dużo nie pokaże ale nie miałem problemów z parkowaniem tyłem do tej pory.Często parują szyby ale łatwo się tego pozbyć nawiewem.
~pavulon_81@tlen.pl
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
kombi cofam na żarówki lub tylną szybę wszystko ok gdybym był upierdliwy to lusterka mogły by mieć zagięcie na końcach w celu poszerzenia kąta patrzenia
~aroon77
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Z przodu bardzo dobrze, do tyłu (=wiadomo) trochę gorzej. Lusterka boczne za bardzo oddalają, ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
~tomasz_rowinski@onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Świetna we wszytskie strony za wyjątekim tyłu. Nawet spoiler nie daje pewności co do odległości od przeszkody. W standarcie powinny być tylne czujniki cofania.
~Andrzej S
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
jak ktoś ma problemy z cofaniem to polecam nauczyć się cofać na lusterka wsteczne kark tak nie boli i lepiej widać niż przez tylną szybę
~Tomasz R.
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
We wszytskich kierunkach z wyjątkiem tyłu świetna. Przy cofaniu bardzo pomocny jest tylny spojler, a i umiejętność jazdy "na lusterka" wskazana.
~rafibor
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Widoczność oceniam na bardzo dobrą. Żaden z dotychczas posiadanych samochodów nie był aż tak dobry w tej kwestii.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Kombi
7,4
~Dj
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Troszkę jest problem bo nie widać spojlerów, nisko zawieszona, trzeba uważać na duże kraweżniki. Fabrycznie ospojlerowana z progami.
Honda Civic VI Kombi