Lista ocen Honda Civic VI Kombi (98) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Powoli zaczynają się problemy z wchodzeniem biegów. Jednak to raczej wina sprzęgła, które skatowałem. Trochę głośna (tak jakby to miało jakieś znaczenie).
~eradwaen@gmail.com
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
Super! dźwignia bardzo krótkie ruchy ma. Naprawdę super. Ostatnio się przejechałem bmw 528 z 2003 i myślałem że zmianiam biegi w autobusie hehehe.. :)
~daro
Kombi 1.6i 16V 125KM 92kW
normalna, biegi wchodzą lekko, moja żona, która bardzo lubiła nasz poprzedni samochód czyli stare ale poczciwe BMW powiedziała, że tym jej się lepiej jeździ
~aroon77
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Stosunkowo krótka zmiana biegów, wsteczny niekiedy ciężko wchodzi, ale to problem nie tylko Civica (jeśli chodzi o auta z tego rocznika).
~robert_olesinski@california.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bardzo dobrze działa. Skoki są krótkie, nie zdarzają się haczenia. "Tylko" 4 za sporadyczne blokowanie się wstecznego (wchodzi za drugim razem).
~tulku
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Skrzynia precyzyjna i dobrze zestrojona. Niestety baaardzo trudno załączyć dwójkę, kiedy kręcę na jedynce do czerwonego pola.
~Dj
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Lekko precyzyjnie i super zestopniowana przy przebiegu 204 000 dalej działa, bez problemów, prawie jak nowa,aż podejrzane :P
~Wojtek
Kombi 1.6 16V 116KM 85kW
pracuje precyzyjnie z miłym oporem, czasami nie chce wskoczyć wsteczny no i może odrobinę za długa jak do tej mocy
~Bartozzi
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Rozgrzany na dwójce to niezły szatan (ponownie - jak na diesla), czyli w mieście bardzo uzyteczny, na piątce da się wyprzedzać!
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Kombi
7,4
~tomek romek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Zalożenia piekne ,działa bezbłednie i robi swoje. Ale nie znam Civica w kótrym 3 nie haczy.
Honda Civic VI Kombi