Lista ocen Honda Civic VI Kombi (92) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_sink@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
6,5 l/100km w mieście; 5,5 l/100km na trasie to wynik niewiarygodny acz prawdziwy (mniej niż moje poprzednie Clio), ceny części tańsze niż do francuzów (końcówka drążka kier. 59 zł; pasek rozrz.+napinacz w sumie 200 zł)
~KArol
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
podczas spokojniej jazdy z zasadami eco-drivingu samochód w mieście spala ok. 10 l/100 km... na trasie (110-120 km/h) wychodzi ok. 8-9 l. jak na ponad 1,3 tony i 170 KM mocy to dobry wynik
~Pierro
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Zuzycie paliwa ok. ale naprawy niewybaczalnie drogie!! Kazdy mechanik ma na to auto taka samo spiewke! To rzadki samochod, wszystko jest inaczej i drogo bedzie! Zlodzieje i tyle... Szkoda gadac
~rafalgizmo
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
W miescie pali ok. 8l przy dynamicznej jeździe, na trasie miesci sie w 6,4l niestety nie polecam przegladow u dilera bo ceny sa z kosmosu, niekoniecznie samego przegladu ale czesci, niejednokrotnie 5x drozsze.
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Co najmniej 8l w mieście, 7 w trasie (klima). Nigdy więcej niż 9l. Mam ciężką nogę. Wymiany, części zaskakująco tanie, u mechanika, fachowca od hond. ASO porażka.
~Wojtek
Kombi 1.6 16V 116KM 85kW
dusze mocno moją hanie, autko w sumnie nie małe, relatywnie nie duży silnik więc pali tak średnio miasto ok 12 trasa z klima szybko ok 8 a na totalnego dziadka ok 6
~krzych20@poczta.wp.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
w miesiace przy wlaczonej klimatyzacji spala pow. 10l/100km, po przejechaniu 400km musze zdecydowanie rozgladac sie za stacja benzynowa, na trasie, wiadomo, jest lepiej
~Bartek M PIŁA
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
mam gaz-sekwencja więc koszty są znikome ale na benzynce też dużo nie pali,niżej podaję spalanie na benzynie na gazie średnio do 2l więcej.
~Łukasz
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
podczas jazdy na econo max 8litrów miasto, trasa od 6 w górę. Wiadomo, jak się depcze to weźmie i 10 ale przy tej mocy to i tak niewiele.
~corvus
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
ceny przegladow standard. nie tak ekonomiczny jakby wynikalo z pojemnosci silnika - nadwozie troche za duze. srednio palil glownie w miescie 8l.
Honda Civic VI Kombi