Lista ocen Honda Civic VI Sedan (198)

~KOSICKI JUNIOR
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
SILNIK REWELACJA ELASTYCZNY CHARAKTERYSTYCZNE UDERZENIE MOCY POWYŻEJ 4000tyś.obr/min TO JEST PRAWDZIWY V-TEC (Silnik)
~jacek b.
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
jezdziłem corollą, bmw 3,fiatem i honda daje duzą frajde, to dobre auto godne polecenia
~kuzol
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Samochód dopracowany, nieżle wyposażony (jak na ówczesną konstrukcję). Z silnikiem 1,6 VTEC to marzenie, 1.4 troszkę mulasty. Ceny częsci w ASO wysokie, ale szeroka oferta zamienników (tańszych i niezłej jakości). Słabe hamulce:( Ładnie trzyma cenę. Niezły wizerunek marki.
~PATRIIs
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Silnik ładnie i cicho pracuje...Ma nawet dobre przyśpieszenie,mało pali... (Silnik)
~Adam
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Wymiana oleju filtrów i paski. Czasami jakiś uszczelniacz. Normalna eksploatacja bez awarii. Przy dobrej jeździe bardzo ekonomiczny. (Silnik)
~g00ral
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Samochod kupilem w kwietniu 2008r. od tego czasu przejechalem ponad 50 tys km.Z powazniejszych rzeczy w tym czasie wymienilem rozrzad - koniecznosc po przejechaniu 200 tys,pompe wody, łączniki stabilizatora przedniego, łożysko oraz tarcze i klocki. Olej wymieniany 5W40 brał do 1 l na 10 tys. Teraz jezdze na mobilu 10W40 i jak narazie nic nie bierze. Silnik bardzo elastyczny i oszczedny a przedewszystkim dynamiczny. Jedyna wada w tym modelu... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~ufo
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
szybki, sportowy samochód. bardzo wygodny. Jazda nim to sama przyjemność
~olej0017@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i Vtec 125KM 92kW
bazrdo dobre materiały obiciowe, wygodne siedzenia, klima mogła być automatyczna, widoczność do tyłu ogranicza tylny spojler
2,6
~adam
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
zwykłe pospolite auto , silnik mułowaty , mocy mu brakuje,zawieszenie raz do roku trzeba wymienić ogólnie po zakupie tego niby super auta miałem same problemy które mnie troche kosztowały i od tamtej pory przesiadłem się do bmw i jezdze już 3 lata i niemiałem zadnej usterki , i to jest własnie auto... Japonczykom do niemców brakuje jak stąd do nieba, i Takie marki jak BMW czy Mercedes jeszcze długo będa lepszymi autami pod każdym względem od...
~piotr.m84
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
silnil jest ok ale szkoda ze dopiero od 4tys zaczyna ciagnac (Silnik)
Honda Civic VI Sedan