Lista ocen Honda Civic VI Sedan (198)

~Jurek Zet
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Potwierdzam wysoką renomę Hondy. Niezawodne i ekonomiczne - w mojej wersji z gazem - auto.
4,1
~Dawid
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Samochód kupiony za kilka groszy na dojazdy do pracy, jednak spełnił moje oczekiwania w 200%. Polecić mogę każdemu z czystym sumieniem!
~PiotrSz
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Silnik chyba najlepszy w Hondzie! 1,4 90 KM a ciagnie jakby miał 140 KM. (Silnik)
3,8
~aro213
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
silnik cichy i łagodny ale przy wyprzedzaniu po podkręceniu obrotów nabiera trochę dynamiki. (Silnik)
~Woyt 33
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Świetny silnik, nic nie stuka nie puka. Bardzo dobrze sprawuje się na wysokich i niskich obrotach. (Silnik)
3,3
~Krzysztof Walewski
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
silnik na wysokich obrotach dość głośny o tonacji dającej się wytrzymać ,gorzej jest z trzeszczącymi plastikami (Wyciszenie)
~klakier
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Silnik super -japonia:) elastyczność ? trzeba go kręcić ale o to chodzi w tym autku.on to lubi. (Silnik)
3,7
~robertjaworski01@wp.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Wsteczny słabo wchodzi ale na wstecznym się nie jezdzi:) (Skrzynia biegów)
~Lukas
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Sprytne autko rodzinne. Niezawodne i wygodne. Dość duży apetyt na paliwko...tak ładnie wkręca się na wysokie obroty i ten dzwiek silnika:-)
~jarosad@poczta.neostrada.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
samochód mam 4 lata jestem drugim właścicielem kupiłem z przebiegiem 40000km , nakręciłem 105000 i wymieniłem tylko prawą końcówkę drążka kierowniczego i ostatnio "cukierki" w tylnej belce , uważam że to super auto i oby wszystkie moje następne były tak bezawaryjne
Honda Civic VI Sedan