Lista ocen Honda Civic VI Sedan (198)

~s.lukowicz@onet.eu
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Auto moim zdaniem całkowicie bezawaryjne przy spokojnej i wyważonej jeździe (a ja tak jeżdżę). Lubi obroty - przy 4000 silnik wydaje miłe dla ucha odgłosy. Lekko przeszkadza trzeszczący plastik, który odzywa się jadąc po nierównościach. Ogółem: SUPER
~janal@tkdami.net
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
auto niezawodne, żadnej usterki poważnej, oryginalny japończyk, kupiony w salonie, od początku w moich rękach, teraz pojawia się rdza na prawym tylnym nadkolu ale to typowe dla civica, planuję ją wymienić w tym roku na następną hondę civica 4D, też dobry ale podobno już nie tak jak ta
~k0dram
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Idealne dla mlodej osoby, poza kosztami zwiazanymi z kosztem paliwa nie wymaga duzych nakladow finansowych. Polecam
~Krzy
Sedan 1.6 i Vtec 125KM 92kW
Świetny silnik i wygoda podróżowania. Ekonomiczny na dłuższych trasach. Bardzo dobry samochód.
~jabcoque
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Świetny samochód. Gorąco polecam osobom, które cenią niezawodność, niskie koszty eksploatacji (paliwo) i dynamikę jazdy. Sportowa sylwetka wydaje się być wciąż aktualna.
~Jestem
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Honda pomimo małego silnika i tak daje radę, a w dodatku ekonomiczna, minus jej się należy za wyciszenie no i karoserię która lubi rdzewieć.
~szymon - s
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
autko odnajduje się w każdej sytuacji, w trasie z załadowanym bagażnikiem jako auto rodzinne, w mieście i gdy trzeba troche przycisnąć. nie ma słabych punktów
3,8
~wojtek
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
kupiłem to auto po 185 tys. od tego momentu silnik "brał" olej (Silnik)
~PP
Sedan 1.6 i VTi 160KM 118kW
niepozorne autko z super silnikiem dobrym zawiasem ładnym wnętrzem - w swojej klasie bezkonkurencyjne..
~dyr@kliknet.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Doskonały samochód dla zwykłych ludzi: ładny, wygodny, ekonomiczny, szybki. Oczywiście na wszystkie te oceny trzeba patrzeć przez pryzmat ceny i klasy auta. JUŻ NIGDY NIE KUPIE EUROPEJSKIEGO AUTA!!!
Honda Civic VI Sedan