Lista ocen Honda Civic VI Sedan (198)

~Darek
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
To jest moja druga Honda. Pierwsza była służbowa, przejechała bezawaryjnie 180 000km. Największe uwagi mam do delikatnego zawieszenia i niestety fatalnej wentylacji. Poza tym jak na polskie drogi i pobocza samochód jest za niski. I to chyba wszystkie uwagi krytyczne. Do tej pory uważałem, że serwis Hondy jest drogi, ale ta opinia powoli sie zmienia. Niestety części pozostają drogie w dalszym ciągu
~lukaszlukaszlukasz
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
jak na pojemnosc mocy jest w sam raz. bez bagazu milo ciagnie. z pasazerami.... coz to tylko 1.4 kultura pracy bardzo dobra (Silnik)
~wice_k@o2.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Silnik pracuje elegancko.Troszkę zbyt głośny w kabinie przy wyższych obrotach.Ale to dodaje charakteru. (Silnik)
~Wacław z Chmielowic
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Bardzo dynamiczny, lubi obroty jak każda HONDA :) Nie palił za dużo oleju, żadnych problemów. (Silnik)
~tufka
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
wymiana oleju i filtrow na czas i zero klopotow.cichy.rozrzad bezkolizyjny. zaowry tak umieszczone ze po (nie daj boze) peknieciu paska - tloki nie uderza w zaworki. (Silnik)
3,8
~Ori
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
auto nie duze lecz komfortowe, ekonomiczne i dynamiczne polecam
~Robiś
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Wymiata reszte wynalazkow w tej klasie, roczniku i cenie. (Silnik)
~Mariusz K.
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
instalacja Zenit Pro OBD na wtryskach Hercules i reduktorze AT09 , wielozawór Tomasetto (pisze nie dla reklamy tylko dla zasady na jakim sprzecie pracuje moja Hania). Jestem zadowolony bardzo, nawet zaskoczyło mnie spalanie (w tym pozytywnym znaczeniu) nie sądziłem że w trasie mogę zejść do 7,2 l/100km , normalnie troche miasta/wsi/prostej(ok 40 km dziennie dojeżdzam do pracy) średnio 7,6 l to chyba nie zbyt wiele, a nogę nie mam lekką, lubię... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~herairt
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Ładny dzwięk, elastyczność w miare, wysokie obroty to chleb powszedni :) (Silnik)
~lukasj
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Moja Honda ma przejechane 218000km i kupiłem ją serwisowaną od 1 właścieciela. Przejechałem w ciągu 5 miesiący ponad 10000 km i nic się z tym autem nie dzieje. Poza normalną amortyzacją nie robiłem nic. Jednym słowem Honda = niezawodność
Honda Civic VI Sedan