Lista ocen Honda Civic VI Sedan (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jestem
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Wydaje mi sie, że tej hondy nie ma kto przebić w tym stosunku, po prostu dostajemy auto do jazdy a nie do naprawy, przez 10 lat użytkowania wymienialem tylko żarówki i elementy zawieszenia co jest normalne przy naszym stanie dróg.
~Kondri6
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Kupiłem auto 14 letnie, podobno w czasach gdy było nowe kosztowało stosunkowo dużo jak za tą klasę samochodów. Używane też są droższe niż odpowiedniki innych marek, ale za to co to auto oferuje w zamian! Warto!
~Koleszka
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Na pewno za takie auto trzeba zapłacić dość sporo ale znacznie taniej można kupić sedana niż coupe czy 3 drzwiowego jakoś małolatom nie odpowiada kształt rodzinny przez to cena też jest inna przeważnie ...
~AndrewS
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Hondy nie są tanie, ale biorąc pod uwagę ich małą usterkowość ich wyższa cena zwróci się w czasie użytkowania. Oryginalne części są stosunkowo drogie, ale są dostępne tańsze i całkiem przyzwoite zamienniki.
~dawidson_12@wp.pl
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Sa ludzie, ktorzy stwierdza, ze przeplacilem za samochod, poniewaz to i owo jest w nim do zrobienia, ale zalezalo mi przede wszystkim na wygodzie nie tylko mojej, ale i osob, ktore podrozuja razem ze mna.
~stanley
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Japończyki trzymaja cene, ale naprawdę warto zainwestować. To mój 6 samochód ( 3 japończyk)i nie żałuję wydanych pieniędzy. Przejechałem sie już na Oplu i nigdy nie wejdę w niemieckie marki
~rszych@kki.net.pl
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
no coz - nowych juz nie ma z tego rocznika ale trafiaja sie rodzynki na rynku... mim zdaniem najbardziej udany model civica w historii koncernu, zobaczymy jak bedzie sie sprawowal najnowszy civic
~Marcin
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Zadbany egzemplarz przewyższa niezawodnością 12-14 lat młodsze auta. Nie warto kupować tanich egzemplarzy, zadbany będzie kosztował ale za to odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją
~pj92_92
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
zadbany wart swojej ceny bo przeciez to juz kilkunastoletni samochod a nic sie nie zestarzal wizualnie a naprawiane usterki odrazu dadza efekt w przejechaniu wielu kilometorw:)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Sedan
6,9
9,3
~Rafaello
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Dałem za to auto 11 tysięcy złotych. Jeżeli mam być szczery, dałbym nawet więcej. Ten samochód jest tani (teraz pewnie jeszcze tańszy niż rok temu), a przy tym całkowicie bezawaryjny.
Honda Civic VI Sedan