Lista ocen Honda Civic VI Sedan (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Picek
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Niestety auta z tego okresu zazwyczaj kosztują dużo mniej. Z tym że należy zaznaczyć że zdecydowanie częściej się psują i zazwyczaj więcej palą.
~Pajda
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
blachy źle wykończenie pełen konfort i dobre materiały. Za tą wygodę i jakość dam 4 gdyby nie blachy było by 5. Warto dać pare złoty za tak wygodne auto
~jabcoque
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Japońskie samochody i części do nich są droższe od europejskich, ale za to naprawdę niezawodne. Zużywaja mało paliwa. Nie spróbujesz, nie zrozumiesz.
~dantejskie
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Kupiłem okazyjnie bo po niemałm dzwonie, ale mając do wyboru tą honde lub VW Polo w tej samej cenie jestem bardzo zadowolony z wyboru.
~Taal
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Drogo. Płaci się za markę i domniemaną niezawodność. Jeśli rzeczywiście nie będzie się psuć przy większym przebiegu, to warto było wydać pieniądze.
~wisniewscy.wichrowe@neostrada.pl /Sebastian/
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
każde auto to skarbonka jeżeli robi się dużo kilometrów, mojego japończyka kupiŁem za rozsądne pieniądze - polecam każdemu
~lintu
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Warto dołożyć nieco grosza na ładny i zadbany egzemplarz. Z pewnością jeden z lepszych starszych samochodów.
~kubik
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
kupiłem w maju 2010 za 10.400 zł dołożyłem tak jak pisałem około 1000 zł. 2000 r za tyle kasy myśle że dobrze
~robertjaworski01@wp.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Honde kupiłem od miłych młodych ludzi zapłaciłem 7000zł+ radio MP3 ale nie było lewarka:)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Sedan
6,9
9,3
~Adamo- taksowkarz z nad morza
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Cena dość wysoka nawet za uzywaną Hondę ale uważam, że ten samochód wart jest tych pieniądzy
Honda Civic VI Sedan