Lista ocen Honda Civic VI Sedan 1.4 i 90KM 66kW 1995-2001 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sir_lancelot@op.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Te samochody trzymają cenę, ale są warte każdej złotówki. Przed zakupem polecam zebranie podstawowych informacji o modelu, aby móc samemu wstępnie ocenić przeszłość danego egzemplarza – zwróćcie uwagę m.in. na oznaczenia na tylnej klapie i ich położenie, oryginalne szyby, stan lakieru (szczególnie pod maską silnika przy porównaniu ze stanem zaczepów mocujących np. chłodnicę), umiejscowienie tabliczek znamionowych, stopień zużycia koła...
~rafael.w29@interia.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
za 15-20 000 zl mamy super autko ktore jak sie dba to i jeszcze z 10 lat pojezdzi i po co nam wiecej i gdzie jak polska to jeden wielki wykop-mialem przez rok auto 200 konne i naprawde wiem co mowie-stalem w korkach palac 13 l i 2 razy w tygodniu o 2 w nocy moglem 10 kilometrow pojechac szybciej tylko ze ta tez moge szybciej pojechac a to ze sie bede rozpedzal pare sekund dluzej to czy to jest warte tego wszystkiego:)moze tak jak sie ma 20...
~tosst
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Naprawde warto zaplacic za 11 letnie auto 12 tys zlotych. W wyposazeniu sa m,in. wszystkie elektryczne szyby, el.lusterka, klima, 2 poduchy itp. , wiec jak na japonczyka, ktore zazwyczaj sa ubogie jest bardzo zadowalajaco. Mimo, ze jest wiele mlodszych i tanszych niemcow (astry, golfy i inne badziwia), wierzcie mi, ze je po zakupie tego samochodu bedziecie bardzo zadowoleni. Spadek cen jest bardzo niewielki wiec wiem, ze jesli go kiedys...
~yaneck84
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Za tę cenę otrzymujemy produkt na którym sie nie zawiedziemy,mamy pewność że nie staniemy w połowie zamierzonej trasy czekając na pomoc drogową.Fakt faktem dosyć drogie częsci zamienne te oryginalne,ale o to sie nie trzeba martwić ponieważ nasz rynek nafaszerowany jest zamiennikami róznej maści zwracajcie tylko uwagę na te najtańsze,są słabej jakości i szybko sie zużywają,po co płacić podwójnie za robotę wykonaną przez mechanika?
~Andy
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Za nową Honde Civic trzeba było zapłacic 69 tysięcy złotych. Po 9 latach cena samochodu spadła o ponad 300%. To troche duża amplituda lecz Honda poprzez wypuszczanie nowych modeli (nowych kształtów i designów) powoduje znaczne spadki w wartości starszych modeli.
~Gizmo
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Jest to auto bardzo tanie w utrzymaniu. Czesci sa bardzo tanie (filtry, klocki itp.) i ogolnie dostepne. Jesli ktos jezdzi normalnie, a nie wyczynowo to z czystym sumieniem moge powiedziec ze auto posluzy na dlugie lata. (oczywiscie jak blacharka wytrzyma :D )
~tom-wro
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
auto warte swoich pieniedzy, malo traci na wartosci i naprawde uwierzcie mi, co z tego ze ceny czesci do japonczykow sa drogie, skoro one sie nie psuja!!! w tym samym czasie niejeden kierowca golfa lub astry odwiedzi kilkakrotnie mechanika.
~Jestem
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Wydaje mi sie, że tej hondy nie ma kto przebić w tym stosunku, po prostu dostajemy auto do jazdy a nie do naprawy, przez 10 lat użytkowania wymienialem tylko żarówki i elementy zawieszenia co jest normalne przy naszym stanie dróg.
~AndrewS
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Hondy nie są tanie, ale biorąc pod uwagę ich małą usterkowość ich wyższa cena zwróci się w czasie użytkowania. Oryginalne części są stosunkowo drogie, ale są dostępne tańsze i całkiem przyzwoite zamienniki.
~stanley
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Japończyki trzymaja cene, ale naprawdę warto zainwestować. To mój 6 samochód ( 3 japończyk)i nie żałuję wydanych pieniędzy. Przejechałem sie już na Oplu i nigdy nie wejdę w niemieckie marki
Honda Civic VI Sedan