Lista ocen Honda Civic VII Sedan (60) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mam samochód od roku w sumie ma 4 lata jak na razie sądząc z faktór napraw nic nie było poważnego robione poza normalnym przeglądem . Podobno w tych modelach rdzewieje tylna klapa przy listwie oswietleniowej na razie u siebie nic nie widzę ale z tego co sie orientuję jest to niestety normalne u Hondy .
~bumbarumba@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Silniki wg mnie są OK. Ale żeby przy 50.000 km wymieniać już amortyzatory i łączniki stabilizatorów, to porażka. Moja dawna Łada Samara, która nie raz z przyczepką z ładunkiem prawie 700 kg jeżdziła po bezdrożach, pierwszą wymianę amortyzatorów miała dopiero po 120.000km i to z tyłu.
~Pablo
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zawsze dojedzie do celu, tylko raz wymagana była laweta jak poddał się czujnik położenia wałka rozrządu. Trzeba uważać na UPG - forum twierdzi że jest to naprawa eksploatacyjna
~WojtekO.
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie zaobserowałem żadnych usterek. Samochód mam od kwietnia. Przez 6 miesęcy 15 tyś zrobione. Wcześniej samochód był w rodzinie od nowości i też zadnej usterki.
~Aleksander
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przez czas użytkowania nie stwierdziłem żadnych poważnych usterek. Jedynie pare tulei w zawieszeniu o których wiedziałem przy zakupie oraz olej z filtrami.
~Wojtek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
co to jest poważna usterka? to pole dotyczy chyba niemieckich aut albo francuskich? Dla mnie poważna usterka jest pojęciem abstrakcyjnym przy tym aucie!
~Konrad
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Żadnych poważnych usterek. W najbliższym czasie czeka mnie zapewne wymiana tarczy i klocków hamulcowych, ale to normalne sprawy eksploatacyjne..
~rewerz
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
nic, tylko lać benzynę i jeździć. brak jakichkolwiek wycieków z silnika, oryginalny układ wydechowy. W poprzedniej hondzie było tak samo.
~Bat 55
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
z uporem maniaka będę powtarzał - jedynym mankamentem tego samochodu jest uciążliwe włączanie biegu wstecznego.

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wlodzimierz-kowalczyk@wp.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
uszkodzony moduł SRS, uszkodzona sonda LAMBDA, rozjechana zbieżność po 32000tyś, uszkodzony siłownik sprzęgła ,,, (skrzypiało)
Honda Civic VII Sedan