Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2005 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Centralny
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
tu jest super,płaska podłoga sprawia że z przodu,a zprzedewszystkim z tyłu ten samochód nie ma sobie równych wśród klasy kompakt,a i samochody z wyższych klas moga mu pozadrościć przestrzeni na nogi.
~clint@dr.com
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dla kierowcy jest sporo miejsca, dla pasażera gorzej bo nóg nie da sie wyciągnąć do końca - w tym miejscu jest zabudowany silnik i dlatego tak jest. Z tyłu narazie nikt nie narzeka
~Edyta
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
miejsca jest sporo, nasza 4 osobowa rodzina mieści się spokojnie ale na dłuższe wyjazdy wybieramy mondeo męża, które jest bardziej komfortowe.
~Frustrat
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
z przodu na miejscu kierowcy mniej miejsca na nogi niż w poprzedniku 5D, mam 190cm i jest za mało miejsca, kolejny przykład skretynienia
~dadarek@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
miejca wystarcza, ale pasazer z przodu ma problemy by wyciagnac nogi do przodu, jest jakis garb w podlodze pod stopami, skracajacy te przestrzen znacznie
~Aleksander
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Miałem okazje podróżować głównie sam lub z jednym pasażerem. Z tyłu jest miejsce dla średnich rozmiarów dorosłego człowieka.
~WojtekO.
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kierowca jest zadowolony. To chyba najważniejsze? Pasażerowie się nie skarżą. Fotelik na tylnym siedzeni mieści się znakomicie.
~Kacper
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak dla mnie ok (szczupły, 174 cm). Ważne, że nie ma środkowego progu z tyłu. Można położyć spokojnie trochę rzeczy.
~Konrad
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystko można wyregulować i dopasować. Miejsca na nogi z przodu jak i z tyłu bardzo dużo! Trochę mały bagażnik.
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rewelacyjne rozwiązanie płyty podłogowej w szczegółności z tyłu gdzie nie ma środkowego tunelu , podłoga zupełnie płaska .
Honda Civic VII Sedan