Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KonanekAD
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Hondy lubią rdzę niestety, albo to rdza lubi Hondy. W każdym razie w przedliftach(chyba do 2007) pod górną uszczelkę szyby czołowej dostaje się brud i potrafi tam przerdzewieć dach tak, że kierowcy z daszku przeciwsłonecznego kapie woda. Dodatkowo ten przeciekający tył oraz woda zbierająca się w drzwiach-żeby temu zaradzić trzeba zdjąć klipsy na rantach drzwi żeby cała woda stamtąd wyleciała i dbać żeby nie było tam brudu. Dodam jeszcze że...
~kliczek
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
W Hondzie to najważniejsza sprawa. Nie lubię kombinacji, a ze względu na opinię o ryzyku korozji w Hondzie swoje auto kupiłem sam we Francji. Drogo było, daleko, do tego duża akcyza, ale podwozie mojej Hondy po 12 latach wygląda jak nowe. A w wersji Sport GT z pakietem Grand Prix nadwozie wygląda jak Type-R. Czyli naprawdę bojowo.
~Johnny
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
To jest po prostu ładny samochód o oryginalnej i ponadczasowej stylistyce, nadal wygląda dobrze i świeżo. Na minus to nieco za miękki lakier no i trzeba pilnować się przed korozją, najlepiej zrobić porządną konserwację.
~Michał M
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Pomimo 17 lat jest nadal w dobrym stanie.Auto robi około 15 tys mil rocznie więc jest regularnie wygrzewane co sprawia że nie ma korozji.
~Janek
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Już od paru lat mam korozję na nadkolach i była widoczna jak samochód kupowałem kilka lat temu. W Golfie akurat pod tym względem było lepiej.
~Mobilfun
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
U mnie ok mimo wieku brak korozji na nadwoziu i podwoziu auta, jedno newralgiczne miejsce to przy łączeniu dachu z przednią szybą
~JaroPZN
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Lakier bardzo miękki. Po spolerowaniu i nałożeniu ceramiki jest fajny efekt. Niestety rysy widać.
~buczek5
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
nie miałem żadnych problemów. nawet przy odkryciach nie pojawiała się rdza
~Andrzej.
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Lakier podatny na zarysowania.
Honda Civic VIII Hatchback 5d