Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (138)

~rejek64@o2.pl
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Pomimo drobnych wad wyżej opisanych, maławego bagażnika i mega chorego zapisu w gwarancji (stłuczka powoduje utratę gwarancji, mam na potwierdzenie tego pismo od Hondy Polska) jest to super samochód
3,6
~woka
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Reklama robi swoje. Małolaty na nią sie nabierają ( niektóre wyrażenia jak: odlotowy, ludzie sie oglądają). To samochód tej samej półki co Opel, Renault, Puegot, Ford, Toyota, etc. Ja sie nie zachwycam. Minus - widoczność z przodu a w zasadzie jej brak, widzisz tyle jakbyś jechał tanim samochodem. Do limuzyny mu daleko ( a mogło byc tak blisko) ma na mysli - sedan. Hetback - wygląd tylko dla młodzieży.
~stiven
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
pare miesiecy temu wymienili mi w serwisie[gwarancja] na druga uzywana. Teraz jak na razie jest ok.Oczywiscie przeglady robie na czas. (Skrzynia biegów)
~Jarson
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto świetne w prowadzeniu przyjemne i jedyne co można sie doczepić to do bagażnika pare litrów więcej może sie przydać
~adyn
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Typowo Hondowski - wysokoobrotowy, głośny i dynamiczny i do tego nawet ekonomiczny. Świetny dla osób lubiących dźwięk silnika - osobiście polecam wymianę fitra powietrza na stożkowy - wtedy dźwięk jest wręcz fenomenalny. (Silnik)
~honda4d
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Silnik cichy.Mankamentem jest słaba elastyczność na niskich obrotach. Zabawa zaczyna się dopiero od 4000 obr/min. Gdyby tak od samego początku budziło się stadko kucyków, byłoby wręcz idealnie. Ekonomiczny na dalekich trasach. Autostrada-sama przyjemność. (Silnik)
~Piotr
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Do 3500 trochę ospały, potem robi się "szlifierka´ z fantastyczną reakcją na "gaz´ (Silnik)
~dasz
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Nie ma aut doskonałych więc dobrze to najwyzsza ocena w mojej skali.
~Wojtek z Łodzi
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Po Nissanie Almerze, którą oceniam bardzo wysoko jest to moja pierwsza Honda. Do tej pory nie czuje się w żaden sposób rozczarowany. Civic sedan spełnia moje oczekiwania. Przy posiadanych wymiarach (duże auto jak na klasę średnią niższą) mogłoby mieć większy bagażnik.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Sedan
7,6
9,5
~Adam
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo udany model Hondy,ładny i niezawodny.Swietnie się prowadzi,godny polecenia i warty każdych pieniędzy. Honda lubi wysokie obroty ale przy delikatnej jeździe silnik jest cichutki i ekonomiczny.Przy obrotach koło 3 t , robi się sportowy.
Honda Civic VIII Sedan