Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (138)

~Ralfg4
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Całkiem przyzwoite auto wyróżniające się stylistyką bogatym wyposażeniem i niezłym silnikiem. Reszta bardzo przeciętna i nie różniąca się od całej reszty. Bez zachwytu - dobry samochód.
~Ptak
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bezawaryjne i z małym spalaniem (jak na 1.8) auto. Komfortowe i dające radość z jazdy. Minus za "miękką" blachę i delikatną powłokę lakierniczą.
~darro
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
6 bieg był mi potrzebny do tras jakie codziennie pokonuję. Można na nim jechać w zakresie od 60km/h do max. Oczywiście jak chce się wyprzedzać to redukcja do 3 i szpula. A odejście ma dobre. Czekam na dotarcie bo będzie jeszcze lepiej tzn przynajmniej tyle co w instrukcji - 9.1 s do setki. Na razie ma około 10s. (Silnik)
4,1
~king
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo dobrze pracuje tak w czasie spokojnej jazdy jak i w momencie ostrzejszej Na razie nie żyłuję ale czuć że lubi wysokie obroty i chętnie się zbiera do ostrej jazdy Mam go dopiero od początku lutego (Silnik)
~maro
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
duży zapas mocy, trójka i rura do przodu, na światłach nie wielu podskoczy, w porównaniu do octavii 102 km bajka dlatego ocena doskonała, na autostradzie udało się rozpędzić do 207 km (Silnik)
~Jerzy
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Największą zaletą tego modelu jest niezawodność.Poprzednim modelem przejechałem 160 000 kilometrów.W okolicach 120 000 wymieniłem klocki hamulcowe i to wszystko. Oczywiście auto było regularnie serwisowane. Teraz mam przejechane 41 000 i nic nie zapowiada wystąpienia usterek.
~zadowolony
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Świetny samochód, duży, reprezentacyjny, wygodny, pojemny, świetny silnik.
~Jacek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie auto ładne i przyjemne w środku.Trochę mało miejsca w bagażniku jak na jego rozmiar,z powodu chowających się zawiasów klapy.
~king
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Wersja sedan-EXECUTIVE czyli max wyposażenie łącznie z szyberdachem.Jest to 7 nowy samochód japoński Poprzednio było 6 Toyot/nadal mam Avensisa/Zaryzykowałem zmianę marki i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony.Kolor czarny trochę daje się we znaki ale ma wygląd. Jedyny minus to bagażnik 375 l. jak na sedana to trochę mało.Ale mnie na 2 osoby wystarcza.
~git
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Powinna być jeszcze (opinia Bardzo dobrze) i taką bym wystawił samochód ponad przeciętny. Nie wiedział że aż tak mi się spodoba szczególnie ten 1,8 -ale uważam że akurat to jest w nim naj.....
Honda Civic VIII Sedan