Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (138)

3,5
~Stary kierowca
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Tutaj dopiero mażna coś napiać. 1.Jeździłem Peugeotem 307 6 lat lakier na tym samochodzie jak nowy Honda pod tym względem jest zupełnym dnem.Lakier cienki,miękki,nadający się tylko do garażu pod przykrycie i najlepiej bez dotykania.Marka tego samochodu nie powinna sobie pozwolić na taki bubel.Nadwozie z blachy cienkiej. Myślę,że Honda nie docenia użytkowników tak jak zrobiło to Daeewo z lakierem miękkim.Siedzenia w Hondzie przednie...
~mumrak@wp.pl
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jeżdzi się przyjemnie i miło. Trochę sportowej dzikości i jednocześnie komfortu. Wyprzedzanie jest przyjemnością.
~Mateusz
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dynamiczny przy wysokich obrotach, oszczędny przy niskich. (Silnik)
~Łukasz NT
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jak ktoś poszukuje bezproblemowego autka to naprawdę polecam
4,1
~lemur
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
zaskoczenie co do spalania, idealna na trasę, przy 3k obrotów ponad 150 km/h przy delikatnej jeździe ok 100 km / h - spalanie ok 6/100 (Skrzynia biegów)
3,5
~Civicon
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mimo wszystkich wad lubie to auto.. na pewno nie zamienilbym go na civica 5d.
4,1
~Tadek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Wysokoobrotowy silnik Hondy świetnie wkręca się na obroty pokazując swój pazur, ale już przy obrotach 2500/min jest wystarczająco elastyczny do normalnego poruszania się. (Silnik)
~Jan 35 l W-wa
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Lubi obroty ale i na niskich jest na tyle mocny , że sobie dobrze radzi. (Silnik)
~Onsl0w
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto kupione używane od pierwszego właściciela, tak trochę przypadkiem, bo nie "polowałem" konkretnie na Hondę. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z jego zakupu. Auto jest dynamiczne, prowadzi się komfortowo a miejsca dla zestawu 2+1 jest aż nadto. Przy cyklu mieszanym bez problemu mieszczę się w 6,4 l/100. Mam nadzieję, że w wyniku dalszego użytkowania "Hondzi" zdania nie zmienię, a jak na razie jest super.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Sedan
7,6
9,5
~geronimo3
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Brak ograniczeń w wyprzedzaniu (1.9TDI zostają w tyle ) elastyczny i lubi obroty, przy 4500 dostaje mocy i można go nieźle wyciągnąć ale nie ma gdzie jeździć. 120-130 na 6 biegu silnik jest cichutki około 3500-4500 rpm. Nie sprawdziłem maksymalnej prędkości bo nie mam gdzie, ale prędkości 160-180 osiąga łatwo. (Silnik)
Honda Civic VIII Sedan