Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (138)

~ted
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
slaby silnik 1,8 duzo pali malo elastyczny honda majac zaciecie sportowe powinna montowac silniki z turbodoladowaniem
~Andek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mam wersje sedan 2.0 SI 197KM.(wpisalem w 1.8,bo nie przewidziano opcji 2.0 w sedanie.) (Silnik)
~abalazy
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Świetnie prowadzący się po polskich drogach auto, pomimo dużego przebiegu nie generujące żadnych kosztów - jedyne co było nie eksploatacyjne to chłodnica ok 160k km - koszt z robocizna 450 zl
~biała
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Fatalnie, że brakuje tylnej wycieraczki. Pierwszy raz mam taki samochód i dla mnie to duża wada. (Widoczność)
~xenio
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo podoba mi sie to autko jedyny mankament to jest taki że trzeba na niego tak strasznie dlugo czekać ja czekałem od lutego
~Moriccone
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
DOSKONAŁE Auto super jakość wykonania mogę ewentualnie doradzić przy zakupie hybrydy Hondy koniecznie wersja po liftingu od 2009r Bateria jest wieczna przeżyje samochód. Nie należy się bać to naprawde wdzieczne bezawaryjne ciche i ekonomiczne autko osiągi nie zabijają ale te 140km/h spokojnie na autostradzie poleci. skrzynia automatyczna cvt świetna pamiętajcie to nie VW czy inne Gó-na to auto to najbardziej dopracowany zegarek POLECAM
~krzysztof.nowakowski@wp.pl
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Szybkie, sprawne dojście do ustawionej temperatury prawie natychmiastowe (Wentylacja i ogrzewanie)
~Marek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rewelacyjny samochód,bezawaryjny i komfortowy,silnik chodzi jak trzeba!
~Daniel
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mam go od 7 miesiecy zrobilem nim 9tys km, spalanie super! dynamika.. myslalem ze przesiadka z lpg 90km na 140km bedzie robilo jakies wrazenie ale **** nie urywa..i ta RDZA podwozia:/

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Henryk T.
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Silnik cichy, odgłos przyjemny dla ucha. Miasto ok.9l.Jest wybór - można jeżdzić b.szybko,albo miastowo - jest elastyczny (Silnik)
Honda Civic VIII Sedan