Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (138)

~Sylwek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Spośród wszystkich aut jakie posiadałem to właśnie Honda Civic VIII jest numer 1.
3,8
~pietruszkaM
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Wystarczający do podróży nawet z prędkościami zdecydowanie powyżej autostradowych. (Silnik)
~Artur
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
bardzo komfortowe auto o dużej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów bardzo osczczędne w urzytkowaniu
~Michal
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Auto wyglada super, ma swietny silnik, malo pali i duzo miejsca w srodku.
~kontroler
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
W czasie jazdy z szybkością 60-70km/h brak elastyczności, dodanie gazu powoduje szarpnięcie (Silnik)
~stasek_byrcyn-gasienica
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Solidny ,bezawaryjny i dobrze prezentujacy sie japonczyk.Nie mam z ni zadnych problemow.Dynamiczny i przestrzenny w srodku. Solidna japonska robota.
~Ad
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Zależy co się oczekuje od auta. Jeżdże w 90% sam. Auto dynamiczne, jak chcę to oszczędne. Nie sprawia kłopotów. Można się doczepić i wyliczać elementy do udoskonalenia, ale to ma miejsce w każdym samochodzie.Polecam. Dla rodziny może być kłopot z bagażnikiem
4,1
~marecki
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Pracuje cichutko, przy komplecie pasażerów nie męczy się , żwawo reaguje na gaz. (Silnik)
~kamil
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mocy ma wystarczająco, jest dynamiczy, elastyczny tego oczekiwałem. Jedyna rzecz która mnie irytuje to wibracje na biegu jałowym. Ponoć ten typ tak ma. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Sedan
7,6
9,5
~jawal
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
to już mój drugi taki sam egzemplarz. Pierwszy skasowany w wypadku drogowym
Honda Civic VIII Sedan