Lista ocen Honda CR-V V SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2022-2023 (7) - Karoseria

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~V4V-15
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
nie wiem czy tu mam oceniać wygląd auta, trwałość powłoki lakierniczej...? Samochód wygląda jak wygląda, nie jest specjalnie ładne czy stylistycznie ciekawe. Z przodu czy z boku OK, z tyłu... tył wg mnie niespójny i nieciekawy. Ale nie zraziło mnie to (w końcu siedząc za kierownicą tego nie widzę). Lakier... rysuje się od samego patrzenia, to niestety standard od jakiegoś czasu w nowych autach większości jeśli nie wszystkich marek.
~V4V-15
~Michal
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wygląda jak wygląda - przód ok, tył jak to tył. Ponieważ jak się jedzie to się nie widzi tego co na zewnątrz, nie jest to kluczowy element. Raczej nikt za tym samochodem się nie obejrzy.
~Tomek
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Rzecz gustu jak zwykle. Jednym się podoba innym mniej. Cienki lakier to już chyba domena naszych czasów, niezależnie od marki. Łatwo się rysuje.
~Karlito
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Piękny biały kolor perłowy w wersji sport line z czarnymi felgami jak i dodatkami. Tylne drzwi otwierają się pod kontem 90 stopni
~Pawel
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Mi się podoba, mam wersję sportline Black edition . Z ledowymi reflektorami robi robotę.
~Fazi
Cienka powłoka lakiernicza.