Lista ocen Honda CR-V V SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2022-2023 (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Na tym polu honda ma jeszcze sporo pracy. Przesiadłem się do niej z mercedesa w212 i być może zostałem tam nieco rozpieszczony ciszą. Jeśli chodzi o prędkości miejskie i spokojna trasę do 120km/h, w sumie nie można się przyczepić. Natomiast przy wyższych prędkościach silnik jest wyraźnie słyszalny w kabinie. Jest to trochę uciążliwe przy dalekich trasach.
~Michal
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Miałem dać 2 gwiazdki, ale dam 3. Przy założeniu, że jest to auto miejskie i jedzie się max do 60-70 km/h, i za bardzo się nie przyspiesza to jest ok. Jeżeli zachcesz wyjechać na autostradę to jest to dramat. Można było to zrobić dużo, dużo lepiej.
~Karlito
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Przy dynamicznej jeździe słychać silnik ale nie jest jakoś specjalnie to uciążliwe ( trzeba się przyzwyczaić,nauczyć jeździć hybrydą tego typu) Trzeba pamiętać że nie jest to samochód sportowy choć ma zacięcie
~Pawel
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Do 120 km jest super. Potem normalnie, ale Honda na tle konkurencji wypada naprawdę dobrze.
~V4V-15
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Podobnie ja w RAV4 zdecydowanie gorzej od SORENTO. Ta ostatnia wyciszona jest wzorowo.
~V4V-15
Honda CR-V V SUV Facelifting