Lista ocen Honda Jazz III (88) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marta
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
jestem bardzo zadowolona chociaż miałam pewne obiekcje przed zakupem tego auta, poprzednio miałam polo i yarisa wiec ten wydawał sie wielki jak autobus ;). Teraz przyznaję rację mężowi że dokonal właściwego wyboru, autko wcale nie jest takie duże, a jednak wewnątrz wielkie, ma małą średnice zawracania przez co jest zwrotne, jest bardzo ekonomiczne i cichutkie na chwile obecną na pewno nie kupiłabym innego auta jak jazzika
~remi63
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Auto funkcjonalne, bardzo przyjemne w prowadzeniu, bagażnik wystarczająco duży, komfortowe wsiadanie i wysiadanie, bardzo dobra widoczność, oszczędny i elastyczny silnik (jazda po mieście 40-50 km/h na piątym biegu). Auto dobrze trzyma cenę przy ewentualnej odsprzedaży. Z minusów to brak elektrycznie podgrzewanej przedniej szyby i zbyt duży szum powietrza przy dużych prędkościach
~kony
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Posiadam wersję Executive więc nie mam powodu do narzekań ani niedosytu. Pozornie jest to samochód drogi w zakupie, ale kiedy porówna się wyposażenie z konkurencją, doda do tego jakość i zaawansowaną myśl techniczną Hondy, cena robi się nawet atrakcyjna. Mogę z całego serca polecić ten samochodzik osobą ceniącym ekonomiczność i brak chęci imponowania sąsiadom, kupując jak największe auto.
~Bedii
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Niestety mimo swojej ceny nie jest to jakiś wybitny samochód. Odpala, jeździ, hamuje i skręca do tego się nie psuje. Wielkim plusem jest przestrzeń w środku, samochód nie duży ale w środku wielki. Niestety powyżej 80 km.h we wnętrzu jest bardzo głośno a nagłe wjechanie w kałuże oznacza brak trakcji i huk wody uderzającej o podłogę czego w innych samochodach ciężko uświadczyć.
~Matek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Ładnie wygląda, świetnie jeździ, mało pali. Jeśli trzeba staje się małą ciężarówką (nie ma w tym przesady) lub samochodem rodzinnym. Jeśli trzeba staje się małym sportowcem, ale głównie jest porządnym samochodem do robienia kilometrów. Ja nie lubię z niego wysiadać, a żona go uwielbia. Dla młodych ludzi to świetny wybór. Miłośników marki (należę do nich) też zaspokoi.
~Karlo
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Auto rewelacyjne, zwrotne, silnik 1.2 jest oszczędny i lubi wysokie obroty, na trasie brakuje mu elastyczności, więc często trzeba redukować bieg. Wart więc rozważyć zakup wersji 1.4. W mojej ocenie Jazz jest bezkonkurencyjny w swojej klasie. Duży bagażnik, obszerne wnętrze i wyśmienite wyposażenie. Przy uwzględnieniu bogatego wyposażenie, cena nie jest wygórowana.
~Bartek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Samochód w mojej ocenie jest warty tego by zapłacić za niego cenę wyższą niż proponowaną przez konkurencję. Funkcjonalny, oszczędny i idealny do miasta + okazjonalnie do tras. Samochód mało awaryjny co w dzisiejszych czasach nie jest często spotykane. Ze swojej strony polecam model z dachem panoramicznym- dodaje zdecydowanie więcej przestrzeni.
~sylwester k
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
takiego autka szukałem, niby małe ale wielkie, w sam raz dla 4 osobowej rodziny bez problemu można przewozić wózek a do ogródka np 4 drzewka tuii ;)bardzo ekonomiczne koszty przeglądów z materiałami podobno na poziomie 600zł niby nie jest mało ale w zamian mamy bardzo praktyczny i ekonomiczny a przede wszystkim bezawaryjny samochodzik
~Damazy
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Autko bardzo przestronne i praktyczne, użytkowane na codzień przez żonę ktora twierdzi że nie zamieniła by na inne auto. Skrzynia automatyczna, której najbardziej się obawiałem rewelacyjna bezobsługowa. W trakcie eksploatacji wymieniony jedynie olej, filtry, raz płyn hamulcowy. Jedyny minus to powłoka lakiernicza.
Dziennik kosztów dla Honda Jazz III
6,6
~Maximus
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Mam auto od 3 lat, wszystko dziala perfekcyjnie. Sprawuje sie w miescie jak zarowno na dluzsze trasy. Ocxywiscie jest to auto miejskie wiec zwolennicy szybkosci nie beda zadowoleni. Mnie zaskoczyla bezawaryjnosc. Goraco polecam szczegolnie jesli chcemy sie cieszyc jezdzac autem a nie ciagle cos naprawiajac.