Lista ocen Honda Jazz III (88) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m_krk
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Jeśli tak będzie dalej jak jest do tej pory to po raz drugi w życiu będę zaprzeczał stwierdzeniu, że człowiek (kierowca) cieszy się dwa razy - wtedy kiedy kupi i wtedy kiedy sprzeda. Już jedno takie auto miałem, które sprzedawałem z żalem a Jazz ma szanse być takim drugim.
~Leon
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
mysle ze jest to samochód idealny jestem fanem tej marki auto zaskakuje mnie po dzis dzien jestem wlascicielem zaledwie od 6 miesięcy ale juz przejechalem nia 23tys km i spisuje sie swietnie na trasach jak i po mniescie i to wyposazenie jestem w tym modelu poprostu zakochany
~floyd0222
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
No cóż zależy jak się trafi ale to już nie taka Honda jak II generacji w większości była produkowana w Japoni albo w UK. III generacja to już loteriia szczególnie w we wschodniej europie gdzie większość stanowią auta wyprodukowe w Chinach :(
~floyd0222
~krzysztof
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
auto nieznane i niedoceniane, bagażnik jak w astrze III hatchback + dodatkowy pod tylną kanapą :) w cenie lakier metalik, pakiet OC/AC. Najlepiej przyjrzeć się temu autku z bliska, umówić się na jazdę próbną - przecież to nic nie kosztuje.
~zibi
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Kapitalny miejski "miniwanik". Pomieści naprawdę duże zakupy jak i rodzinkę jadacą na wakacje. Bagażnika mogą mu pozazdrościć auta kompaktowe, a składanie tylnych siedzeń to majstersztyk. Silnik 1,4 ładnie się zbiera - na wyższych obrotach.
~Art
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Caly ten wpis zrobil maz swojej zony, poniewaz ja jezdze na codzien Audi A8 i wierzcie mi ze uwielbiam jej podkradac tego malucha do jazdy po miescie :-))) poprostu lubie czuc wokol to jak ktos przemyslal kontrukcje - perefkcja jak na ta klase auta !!!
~Miłosz
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Użytkowałem go prawie 9 lat, zero awarii, jedyne auto w mojej historii które nigdy nie zawiodło. Bardzo dużo miejsca w środku, oszczędne, idealne do miasta. Bardzo wygodne fotele. Jedyny minus to korozja mimo konserwacji.
~Grzegorz
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jazza kupiłem głównie na dojazdy do pracy we dwie osoby ok 100km dziennie, oraz ze względu na spore możliwości transportowe. Duzy bagażnik, składane siedzenia itp. W tej roli auto spisuje się znakomicie, ale nie ma róży bez kolców...
~lukasz
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
początkowo byłem sceptyczny i auto kupowałem bardziej po żonę, ale obecnie jestem bardzo zadowolony. Jelsi dla kogoś liczą się walory użytkowe, niezawodność, a przy tym głównie jeździ po mieście to jest to samochód idelany