Lista ocen Honda Jazz III (88) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lordBD
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Miłe i sympatyczne, zgrabne i dynamiczne auto do miasta:) Wszedzień zaparkuje z świateł ruszy jak trzeba - zakręca w miejscu i wygląd zewnętrzny i wewnętrzny pozytywny
~keicamm
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Super autko. Zrywne, wielkie w środku, wszędzie się wciśnie, perfekcyjnie wyposażone jak na tą klasę, ekonomiczne i poki co bezawaryjne. Pełna satysfakcja (mimo niewygodnego fotela).
~Dark
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wcześniej jeździłem hondą jazz II 1.2 i gdy przesiadłem się do obecnego jazza to tak jakby w innym świecie się znaleźć . Jednym słowem super autko, polecam wszystkim .
~dr inż.
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód typowo miejski, 90KM pozwala bardzo sprawnie ruszać spod świateł, na trasę...lepiej mieć inny samochód z silnikiem o większej pojemność;)
~sebek
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Ładna sylwetka, wzorowe wykonanie, japońska produkcja, bardzo niskie zużycie paliwa, bardzo praktyczna i pakowna kabina, dynamiczny silnik, po prostu WZOROWY SAMOCHODZIK
~Padre1982
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Auto pojemne i niezawodne. Świetne do miasta, rewelacyjnie zawraca i wszędzie zaparkuje. Poza tym, że brakuje 6-go biegu i kilku koni, wad raczej brak.
~Oygen
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Auto przeciętne poz wieloma względami, poza przestrzenią dla kierowcy i pasażerów oraz bagażnikiem które są na pewno najlepsze w klasie.
~Karol
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jeździłem różnymi autami, nowymi i używanymi, ale dziś już wiem, że jeżeli bedziemy zmieniać auto to na pewno na Hondę i na pewno z automatyczną skrzynią CVT.
~PiT
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Super autko za rozsądne pieniądze, kosztowało mnie niecałe 70tyś (troszkę poszalałem z dodatkowym wyposażeniem, ale nie żałuję ani jednej złotówki)
Dziennik kosztów dla Honda Jazz III
6,6
~jacek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jedyne co może sprawiać niedogodność w czasie jazdy to może trochę za krótkie siedzisko i za poziome w długiej jeździe czułem lekko 4 litery.