Lista ocen Honda Jazz III (88) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wspaniały samochód do miasta. Doskonałe właściwości przewozowe. Ekonomiczny. Bez awaryjny totalnie z doskonałym silnikiem.
~Marek S
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Byłoby doskonale, gdyby nie kilka drobnych, aczkolwiek istotnych mankamentów wskazanych w szczegółowym opisie poniżej.
~Tadeusztim
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Auto jako miejskie prawie doskonałe: parkowanie ok. widocznośc do przodu i tyłu słupki ograniczają ,lusterka ok.
~Karol
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Absolutnie genialne jeździdełko do miasta i cykl mieszany. Małe, zwrotne i diabelnie szybkie przy umiarkowanym zużyciu paliwa.
~Jerry
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Dobrze się zastanówcie. Pozory mylą. Można mieć to samo za o wiele mniej, no ale dla niektórych znaczek na masce to \"wszystko\"
~Marcin
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Do tej pory jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie później. Denerwuje mnie troche trudne do wyczucia sprzęgło
~burak
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Niby fajne ale jakieś takie plastikowe i czasami nie bardzo przemyślane (poza składaniem tylnych siedzeń - za to należy się 6)
~Jareka
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Samochód użytkuję dopiero od 2 miesięcy, zrobiłem ponad 4 tys kilometrów. Na razie jest wszystko w porządku.
~bogdan
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
myślę że cena nie jest najniższa ale dostajemy auto dobrze wykonane, mało palące, z bardzo pomysłowym wnętrzem, bezpieczne no i ładne
Dziennik kosztów dla Honda Jazz III
6,6
~andrzej
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
To chyba najlepsze auto w swojej klasie. Zresztą nie wiem do jakiej go zaliczyć.... małe, mini van... czy co?